Babalar Çocukları İçin Yarıştı

Giriş Tarihi: 1.4.2015 14:48 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Özel Şehzade Mehmet İlkokulu’nda düzenlenen Babalar Çocukları İçin Yarışıyor yarışmasının finalinde babalar çocukları için ter döktü. Birçok oyunda birbirleriyle kıyasıya yarışan babaların mücadeleleri renkli görüntüler oluşturdu.
Manisa Özel Şehzade Mehmet İlkokulu’nun her yıl düzenlediği Babalar Çocukları İçin Yarışıyor yarışmasının finali gerçekleşti. Okulun spor salonunda düzenlenen turnuvada babalar ok atma, dart, pinpon topunu üfleyerek minik kaleye gol atma, minyatür kaleye ayak topuğuyla gol atma, basketbol gibi oyunlarda yarıştı. Yarışmada anneler ve çocuklar tezahürat ederek babalara destek oldu. Yarışmanın sonunda finale kalanlar madalya alırken, ilk 5’e giren babalara çeşitli hediyeler verildi.
Yarışma sayesinde velilerin kaynaştığını belirten babalar, oynadıkları oyunla çocukluklarına döndüklerini dile getirdi.
Babalar ve çocuklara yönelik bir yarışma düzenlediklerini belirten Manisa Özel Şehzade Mehmet İlkokulu Müdürü İrfan Demir, Yarışmayı, Babam Benim İçin Yarışıyor adıyla yaptıklarını söyledi. Bütün sınıflarda 6 alanda değişik kategorilerde yarışmanın gerçekleştiğini anlatan Demir, şöyle konuştu: "Velilerimle bir arada olmak onların kurum kültürlerini geliştirmek, okulumuzda bir kaynaşma düşüncesiyle, arkadaşlarla planladığımız bir yarışma. Bir yıldır ön elemeler devam etmişti. Bu gün velilerimizin katılımıyla birlikte final yarışmaları yaptık. Amacımıza ulaştığımızı düşünüyoruz. Onlarla beraber vakit geçirmek, öğrencilerimize sportmenliği, centilmenliği fedakarlığı öğretmek açısından güzel bir çalışma olacağını amaçladık. Bu tarzdaki çalışmalarımızın devam edeceğini ümit ediyoruz. Buna benzer çeşitli sosyal faaliyetlerimiz her alanda olacaktır.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Babalar Çocukları İçin Yarıştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN