Türkiye'nin en iyi haber sitesi

DSP, Milletvekili Adaylarını Akhisar’da Açıkladı

Giriş Tarihi: 4.4.2015 13:48 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
DSP, Manisa Milletvekili Adaylarını Akhisar’da Açıkladı
Demokratik Sol Parti (DSP) Akhisar İlçe Teşkilatı, 7 Haziran 2015 günü yapılacak olan 25. dönem milletvekili seçimleri öncesi Milletvekili kesin adaylarını açıkladı.
DSP Akhisar İlçe Başkanı Dr. Kadir Arat, seçim startını yine her zaman olduğu gibi Akhisar’da verdiklerini kaydederek, sırası kesinleşmeyen ancak 9 kişilik Milletvekili aday listesinin belli olduğunu dile getirdi. Milletvekili adaylarının belirlenmeden önce CHP ile birleşme sürecine girildiği; ancak CHP’den yanıt gelmediğinin altını çizen DSP MYKY Üyesi Mehmet Gündüz, bu saatten sonra DSP olarak tek başlarına seçime gideceklerini ve baraj korkusu olmadan 6 Haziran’a kadar çalışacaklarını ifade etti.
İl Başkanlığı görevinden istifa ederek Manisa Milletvekili Adayı olan Sefa Dağlı ise, Türkiye’de taşeronlaşmayı kaldıracaklarını ve asgari ücreti de yaşanabilir bir seviyeye çekmeyi hedeflediklerini belirtti.
DSP Manisa Milletvekili aday listesi şöyle oluştu; Tahsin Çankaya, Eşref Yılmaz, Tanık Cevher, Mehmet Gündüz, Mehmet Canpolat, Mesut Öztürk, Ahmet Turgut, Tülin Öz ve Safa Dağlı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
DSP, Manisa Milletvekili Adaylarını Akhisar’da Açıkladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN