Selçuk Ve Bülbül’den Başkan Ergün’e Ziyaret

Giriş Tarihi: 6.4.2015 17:03 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:36
Selçuk Ve Bülbül’den Başkan Ergün’e Ziyaret
Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Manisa Milletvekili aday adayları Nurhan Selçuk ve Nurullah Bülbül’ü makamında ağırladı. Başkan Ergün, Selçuk ve Bülbül’ün aday adaylıklarının MHP’ye, Manisa’ya ve kendilerine hayırlı olması temennisinde bulunarak çalışmalarında başarılar diledi.
Gerçekleştirilen ziyarette Başkan Ergün’ü başarılı çalışmaları nedeniyle tebrik eden Nurhan Selçuk, geçtiğimiz dönemde de Milletvekili adayı olarak seçim çalışmalarında yer aldığını söyledi. Kadınlarla çok daha güzel şeyler başarılabileceğini belirten Selçuk, “Kadın adayların çoğalmasıyla MHP’nin milletvekili sayısını arttıracağını düşünüyorum. Bu düşünceyle bu yola çıktım. Ne kadar sayımızı arttırırsak o kadar güzel olur” şeklinde konuştu.
Geçmiş dönemlerle kıyaslandığında Manisa’nın kasaba havasından kurtulduğunu dile getiren Nurullah Bülbül ise, “Daha önceden de aday adaylığım olmuştu. Siyaseti seviyorum. 40 yıldır bu davanın içerisindeyim. Manisa’ya ve ülkemize hizmet edebilmek için bu göreve talip oldum” diye konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de Selçuk ve Bülbül’ün aday adaylıklarının MHP’ye, Manisa’ya ve kendilerine hayırlı olması temennisinde bulunarak çalışmalarında başarılar diledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Selçuk Ve Bülbül’den Başkan Ergün’e Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN