Tur Yıldız Biçer: "Siyasete Kadın Eli Değdiğini Görecekler"

Giriş Tarihi: 27.5.2015 11:48 Güncelleme Tarihi: 27.5.2015 11:50
Tur Yıldız Biçer: Siyasete Kadın Eli Değdiğini Görecekler
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 3. sıra adayı Dr. Tur Yıldız Biçer, Sarıgöl’ün Dindarlı ve Dadağlı mahallerinde seçmenleriyle buluştu.
Seçim gezilerini hızlı bir şekilde yorulmadan devam eden Dr. Tur Yıldız Biçer, Dindarlı ve Dadağlı Mahallelerinde sürdürdüğü gezilerinde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandı. Dindarlı ve Dadağlı Mahallelerinde vatandaşların dertlerini dinleyen Tur Yıldız Biçer, "Vatandaşlarımızın büyük bölümü don olayından bağlarının kuruduğunu ne yapacakları yönünde dertlerinin olduğunu belirttiler. Bakınız üzüm üreticilerimiz o kadar dertli ki, ilgi bekliyorlar, dertlerine çare arıyorlar. Ben bunun takipçisi olacağım. Ben bir kadın aday olmam nedeniyle dertlerin, sorunların üzerine titizlikle gideceğim. Siyasete kadın elinin değdiğini görecekler. Her zaman halkın arasında sizlerle olacağım. Sizlerin dert ve sorunları benim de sorunudur." dedi.
Dr.Tur Yıldız Biçer, daha sonra ziyarette bulunduğu mahalle sakinleri ile ayrı ayrı ilgilenerek sorunlarını dinledi. Dr. Tur Yıldız Biçer, gördüğü ilgiden de memnun olduğunu belirterek, "Bizler halkın vekili olacağız. Her hafta sonunda sizlerle olacağım. Sorunları yerinde öğrenmeyi amaç edeceğim. İşte size bir örnek, don zararını yerinde gördüm üzüm üreticilerimizin dertlerini daha iyi öğrenmiş oldum. Üreticilerin sorunları benim de sorunum oldu." diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tur Yıldız Biçer: "Siyasete Kadın Eli Değdiğini Görecekler"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN