Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti Şehzadeler İlçe Teşkilatı’na 200 Kişilik Katılım

Giriş Tarihi: 9.7.2015 17:48 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 16:30
AK Parti Şehzadeler İlçe Teşkilatı’na 200 Kişilik Katılım
’da AK Parti Şehzadeler İlçe Teşkilatı’na 200 kişi katılım sağlayarak üye oldu.
Şehzadeler İlçe Teşkilatı’na 200 kişinin üye olması nedeniyle rozet takma töreni gerçekleştirildi. Manisa’da Köşe Yazarlığı yapan Canan Yeşil öncülüğünde katılım sağlayan 200 kişilik gruptan yaklaşık 30 kişinin katılımıyla ilçe teşkilat binasında gerçekleşen temsili rozet takma törenine Şehzadeler İlçe Teşkilat Başkanı Ahmet Tonguç, Şehzadeler İlçe Kadın Kolları Başkan Rukiye Yaver, Şehzadeler İlçe Gençlik Kolları Başkanı Volkan Karabulut ve Şehzadeler İlçe Teşkilat yönetimi katıldı. Partiye katılım sağlayanların rozetlerini İlçe Başkanı Tonguç’un yanı sıra Kadın Kolları Başkanı Rukiye Yaver ve Gençlik kolları Başkanı Volkan Karabulut taktı.
KAPIMIZ HERKESE AÇIK
Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç yaptığı açıklamada şunları kaydetti:
"Bugün burada aramıza yeni katılan arkadaşlarımızla birlikte AK Parti’nin kurumsal çatısı altında beraber olmak için toplanmış bulunuyoruz. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızı önceden de tanıyoruz. Bu davada yer alabilmek için kendileri bizlerle bir arada olmak istediklerini söylediler. Bizler de teşkilatımız içerisinde kendilerini aramızda görmekten mutlu olacağımızı belirttik. AK Parti’nin kapısının herkese açık olduğunu kendilerine söyledik. Bugün aramıza yeni katılan arkadaşlarımız AK Partinin 2023 hedeflerine giderken 7 Haziran seçimleri öncesinde iç siyasetin, kayıt dışı odaklarının yanında dışarıdaki bazı merkezlerinde var olduklarını görüp, birlikte olmaları mümkün görülmeyen eğilimlerin kirli ittifaklar yaptıklarını da gördükten sonra AK Parti’ye katılmak ve AK Parti’ye güç vermek istediklerini görmüş bulunmaktayız. Güçlü AK Parti teşkilatları demek lider ülke demek güçtü Türkiye demektir. Kendileri de arkadaşlarının bugün sadece bir kısmıyla aramızdalar. AK Parti ailesi olarak gün geçtikçe gücümüze güç katarak yolumuza ilerliyoruz. Bugün sizlerinde aramıza katıldığınızı görmekten gerçekten çok mutluyuz. Bizler Türkiye için, Manisa için, Şehzadeler için, hizmet için yola çıktık. Herkes bu anlayışla yoluna devam edecek. Bugün bir rozet takma programı gerçekleştirdik. Aramıza katılan herkese tekrardan hoş geldiniz diyorum. Durmak Yok, Yola Devam."
BİZLER DE ARTIK AK PARTİ’NİN BİR NEFERİYİZ
Partiye katılım gösteren 200 kişi adına konuşan Yazar Canan Yeşil ise, "Biz arkadaşlarımızla birlikte Türkiye’nin gittiği yolda en doğru adımları AK Parti’nin attığını gördük. Bizlerde Manisa’da AK Parti Şehzadeler İlçe teşkilatının çalışmalarını uzun bir süre izledik. Kendileri gerçekten gece gündüz demeden çalışmalarına devam ediyorlar. Şehzadeler İlçe teşkilatına ben ve yaklaşık şimdilik 200 arkadaşım katılım kararı aldık. Bugün burada temsili olarak yaklaşık 30 arkadaşımızla birlikte rozet takma törenine geldik. Bizleri AK Parti ailesine kabul ederek aralarına kabul eden Şehzadeler İlçe Başkanımız Sayın Ahmet Tonguç’a çok teşekkür ediyoruz. Bizlerde artık AK Parti’nin bir neferiyiz. Gece gündüz demeden her etkinliklerde bulunmaya çalışacağız. Bu yolda ne yapılması gerekiyorsa yapacağız. Herkese çok teşekkür ediyorum." diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Şehzadeler İlçe Teşkilatı’na 200 Kişilik Katılım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN