Başkan Ergün’den Birlik Beraberlik Mesajı

Giriş Tarihi: 15.7.2015 12:28 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
Başkan Ergün’den Birlik Beraberlik Mesajı
Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, belediye başkanları, meclis üyeleri ve daire başkanlarını iftar yemeğinde konuk etti. Yemekte yaptığı konuşmada birlik beraberlik mesajları veren Başkan Ergün, “Önümüz bayram. Bayramlar, kırgınlıkların ve küslüklerin bittiği günlerdir. Bu vesileyle Manisa halkını bizlere verdiği görev noktasında bulunduğumuz makamlarda bunun bilinciyle hareket edelim” dedi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, İlçe Belediye Başkanları, meclis üyeleri ve Büyükşehir Belediyesi’nde görevli daire başkanlarını iftar yemeğinde konuk etti. Misafirlerini tek tek karşılayıp, hatıra fotoğrafı çekilen Başkan Ergün, yemekte yaptığı konuşmada ise samimi mesajlar verdi. Okunan duaların ardından oruçlar açılırken, eller hep birlikte semaya açılarak şükredildi. İftar yemeğinin ardından bir konuşma yapan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, katılımlarından dolayı belediye başkanları, meclis üyeleri ve daire başkanlarına ile birlikte konuklarına teşekkür etti. Tutulan oruçların ve kılınan namazların Allah katında kabul olması temennisinde bulunan Başkan Ergün, “Birkaç gün sonra Ramazan Bayramı’nın mutluluğunu hep birlikte yaşayacağız. Ben şimdiden burada bulunan tüm kardeşlerimin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum. Aileleriyle, sevdikleriyle ve dostlarıyla güzel bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum” diye konuştu.
KÜSLÜKLERİ VE KIRGINLIKLARI BIRAKALIM
Bayramlarda kırgınlıkların ve küskünlüklerin bittiğini hatırlatan Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Bu vesileyle Manisa halkını bizlere verdiği görev noktasında bulunduğumuz makamlarda bunun bilincinde hareket etmeliyiz. Bu çerçevede kırgınlıkları ve küskünlükleri geride bırakarak Manisa’ya en iyi şekilde hizmet etmeyi düşünelim. Bu bayram bunun vesilesi olsun” dedi. Başkan Ergün konuşmasının sonunda nice Ramazan Aylarında, Kadir Gecelerinde ve bayramlarda buluşma temennisinde bulunarak sözlerini tamamladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Ergün’den Birlik Beraberlik Mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN