Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyükşehir Belediyesi Bayramda Çalışacak

Giriş Tarihi: 15.7.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
Büyükşehir Belediyesi Bayramda Çalışacak
Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Bayramı’nda Manisalı vatandaşların sorunsuz bir bayram geçirmeleri için gerekli önlemleri aldı. Sağlık İşleri, İtfaiye, Zabıta ve Ulaşım Dairesi Başkanlıkları, bayram süresince vatandaşa hizmet götürmeye devam edecek. Vatandaşların sorunsuz bir bayram geçirmesi amacıyla tüm hizmet birimlerin yürüteceği çalışma programı kapsamında Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri her ilçede görev alacak nöbetçi ekipler kurarken, ilaçlama çalışmalarına da tüm hızıyla devam edilecek. Ulaşım Dairesi Başkanlığı da mezarlık ziyaretlerinin aksamaması amacıyla ücretsiz otobüs tahsis etti. 2 güzergahta yapılacak olan taşıma ile vatandaşların ulaşım problemi yaşamayacağı belirtildi. Ulaşım Dairesi Başkanı Mümin Deniz, her saat başı hareket edecek olan servislerin vatandaşları Çatal ve Kırtık mezarlıklarına taşıyacağını söyledi.
Deniz, Kırtık Mezarlığı’na gidecek servis araçlarının güzergahları ile ilgili şöyle konuştu:“Saat başı hareket edecek servislerimizin güzergahları, Uncubözköy, Meydanı, Mimar Sinan Bulvarı, Yapek, Mehmet Akif Ersoy Caddesi, Karaköy, Sultan Camii Önü, İzmir Caddesi, Dr. Sadık Ahmet Caddesi, Hatuniye Camii, Borsa Caddesi, Zabıta, Jandarma Komutanlığı, Turgutlu Yolu ve mezarlıklar şeklindedir. Servisler sabah 9.00’dan akşam 16.00’ya kadar devam edecek” diye konuştu.
ZABITA GÖREV BAŞINDA
Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekipleri de, arife günü dahil olmak üzere 3 günlük bayram süresi boyunca görev başında olacak. Manisalıların huzur içinde bir bayram geçirmeleri için ekiplerin teyakkuz halinde olacağını belirten Zabıta Dairesi Başkanı Aydoğan İra, “Büyükşehir Belediyesi’nin gülen yüzü olan zabıta ekiplerimiz, bayram boyunca gerek esnafımız, gerekse de vatandaşımızın huzur ve güveni için görev başında olacaklar. Tüm vatandaşlarımıza iyi bayramlar diliyoruz” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehir Belediyesi Bayramda Çalışacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN