Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'ye yeni 'Emniyet Sarayı'

İl Emniyet Müdürü Cemil Ceylan, yeni emniyet müdürlüğü binasının temelinin Mayıs ya da Haziran ayında atılacağını açıkladı.

Giriş Tarihi: 14.2.2013 17:14 Güncelleme Tarihi: 14.2.2013 17:15
Yeni binanın Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Trakya Bölge Müdürlüğü binasının karşısındaki alana yapılacağını ifade eden Ceylan, 'Trafik ve Çevik Kuvvet dışında tüm birimlerimizi bu binada toplayacağız' dedi.

Ceylan, 'ye ilk atandığında en çok dikkatini çeken iki olayın Emniyet Müdürlüğü binasın yetersizliği ve Atış Poligonu'nun eksikliği olduğunu belirtti. Atış Poligonu'nun tamamlandığını ve açılışının önümüzdeki günlerde yapılacağını belirten Ceylan, yeni emniyet müdürlüğü binasının temelinin de Mayıs ya da Haziran ayında atılacağını söyledi.

Yeni binanın TÜİK Trakya Bölge Müdürlüğü binasının karşısındaki alana yapılacağını kaydeden Ceylan, 'Tüm birimleri içinde barındıracak bir bina yapacağız. Trafik ve Çevik Kuvvet birimleri dışında tüm birimlerimiz burada olacak' dedi.

Edirne'de uzun süredir eksikliğini hissettikleri bir diğer konunun da Atış Poligonu olduğunu ifade eden Ceylan, 'Bugüne kadar ya askeriyeden destek alıyorduk ya da başka illere gidiyorduk. Fakat poligonumuz artık tamamlandı. Açılışını önümüzdeki günlerde gerçekleştireceğiz' diye konuştu.
Ceylan ayrıca yeni yapılan Atış Poligonu'nun Değirmenyeni Köyü civarında olduğunu söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Edirne'ye yeni 'Emniyet Sarayı'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN