Tatkavaklı'da ulaşıma Büyükşehir desteği

Büyükşehir Belediyesi bir otobüsü bakım ve modernizasyon çalışmaları yapıldıktan sonra Tatkavaklı Belde Belediyesi'ne hediye etti

Giriş Tarihi: 7.6.2013
Büyükşehir Belediyesi, ulaşım konusunda çevre ilçe ve beldelerden gelen talepleri de geri çevirmiyor. Daha önce kardeşlik ilişkileri çerçevesinde Muş Belediyesi'ne 4 otobüs ve Mustafakemalpaşa ilçesine bağlı Ovaazatlı Beldesi'ne de 2 otobüs hediye eden Büyükşehir Belediyesi, Mustafakemalpaşa'nın Tatkavaklı Belde Belediyesi'nden gelen talebi de geri çevirmedi. Büyükşehir Belediyesi otobüs filosu içinde yedek olarak bekletilen 1 otobüs, tüm bakımları ve modernizasyon çalışmaları yapıldıktan sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe tarafından Tatkavaklı Belde Belediye Başkanı Orhan Alper'e teslim edildi.

'TALEBİ KARŞILIYORUZ'
Yatırım bütçesinin yüzde 70'ini ulaşıma ayırdıklarını dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Büyükşehir sınırları dışında kalan ilçe ve beldelerden gelen her talebi de karşılamak için büyük çaba harcadıklarını söyledi. Başkan Altepe teslim töreninde "Araç parkımızda yedek olarak bekleyen 1 otobüsün atıl duruma düşmemesi için tüm bakımları ve yenileme çalışmaları yapıldıktan sonra Tatkavaklı'ya hediye ettik" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tatkavaklı'da ulaşıma Büyükşehir desteği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN