Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başiskele Doğantepe'ye hattı çalışmaları başladı

Başiskele Belediyesi ve İzmit Gaz Dağıtım A.Ş. (İZGAZ) işbirliğinde hazırlanan proje ile 'nin en büyük köyü olan Doğantepe'ye geliyor.

Giriş Tarihi: 30.10.2013 12:48
Başiskele Belediyesi ve İzgaz işbirliği ile yapılan çalışma Doğantepe Merkez Fidan Sokak'ta başladı. Başiskele Belediyesi ve İZGAZ'ın ortaklığı ile gerçekleştirilen proje kapsamında, 'nin en büyük köyü olan Doğantepe'ye verilecek için altyapı çalışmaları başladı.

Doğantepe'nin doğalgazdan istifade edilmesi için Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz İZGAZ GDF SUEZ Genel Müdürü Gilles Guegan ve Genel Müdür Yardımcısı Gökalp Özkök'le daha önce doğal gaz gelmesi konusunda söz almasının ardından 2 bin nüfusu olan köyde doğalgaz hattı çalışmaları Doğantepe Merkez Fidan Sokakta başladı. Ana hatlar için kazı çalışmalarına başlayan ekipler daha sonra cadde ve sokakların bağlantılarını yapacak.

Başiskele Belediyesi ve İzgaz ortaklığında doğalgaz hattı çalışmasında maliyetin yarısını Başiskele Belediyesi karşılıyor. Bu bölgede halk, kamu kurum ve kuruluşları kısa süre sonra doğalgazdan istifade edebilecek. Doğantepe halkına daha önce söz vererek bu sözü tutmanın haklı gururunu yaşayan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz Başiskele'yi köyleri ve mahalleleriyle birlikte marka şehir yapmaya devam ediyor.
Fidan Sokak'ta başlayan çalışmaları inceleyen Başiskele Belediye Başkan Yardımcısı Köksal Ayabakan, hızlı bir şekilde çalışmalara başlayan İzgaz yetkililerine teşekkür etti, yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başiskele Doğantepe'ye doğalgaz hattı çalışmaları başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN