Burhaniye'de zeytincilere makine desteği

'in Burhaniye İlçesinde, zeytin üreticileri makineli hasada özendirilirken, Denizbank da üreticiyi hasat makinesi sahibi yapmak için çalışma başlattı.

Giriş Tarihi: 28.11.2013 15:38 Güncelleme Tarihi: 28.11.2013 15:39
Denizbank, tarım makinaları sektörünün önde gelen firmalarından Benza Zeytin Hasat Makinası ile bu konuda işbirliği gerçekleştirdi. İşbirliği kapsamında Egefe firmasının satışa sunduğu Benza Zeytin Hasat Makinalarını Üretici Kart ile satın alan üreticiler 3 yıla varan vade ve yılda bir ödeme avantajından yararlanma imkanına kavuştu. Üreticiler ayrıca Egefe firmasından yaptıkları tarımsal ekipman alımlarında Denizbank'tan uygun koşullarda ekipman kredisi de kullanabilecekler.

Denizbank Burhaniye Şube Müdür Lütfi Çetinkaya, Tarım sektörüne en fazla kredi kullandıran özel banka olduklarını ve Türk tarımına katkı sağlamayı amaç edinen edindiklerini ve tarımsal üreticiye destek vermeye devam edeceklerini açıkladı. Müdür Çetinkaya, 'Denizbank, Üretici Kart ve tarım kredileri ile üreticiye sunduğu avantajları hayata geçirdiği işbirlikleri ile zenginleştiriyor. DenizBank olarak bu kapsamda tarım makinaları sektörünün önde gelen firmalarından Benza Zeytin Hasat Makinaları ile işbirliği gerçekleştirdik. Üreticile, işbirliği kapsamında Egefe firmasından Üretici Kart ile yaptıkları tarımsal ekipman alımlarında 3 yıla varan vade ve yılda bir ödeme avantajından yararlanabildikleri gibi DenizBank'tan uygun koşullarda ekipman kredisi de kullanabilecekler.

Tarım sektörüne sağladığımız finansal destekle özel sektör bankaları arasında ilk sıradayız. Türk tarımının modernizasyonuna destek vermek, tarımsal üretimde verimliliği ve çiftçimizin dünya arenasındaki rekabetçi gücünü artırmak hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Üretici Kart ve Tarımsal ekipman kredilerimizle her türlü tarımsal modernizasyonu, kapasite artırımını finanse ederek, tarım sektörüne verilecek hizmet kalitesinin yükseltilmesini, AB standartlarında tarımsal üretimle rekabet gücümüzün artırılmasını destekliyoruz. Bu kapsamda önümüzdeki dönemde de üreticilerimiz için yeni kampanyalarımız ve uygulamalarımız olacak. DenizBank'ın Tarım Bankacılığı alanındaki farklılığını daha fazla çiftçimizle paylaşarak, Türkiye'nin sürdürülebilir gelişimi için önemli gördüğümüz tarım sektörüne finansal desteğimizi artırmayı hedefliyoruz' dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Burhaniye'de zeytincilere makine desteği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN