Yıldırım Belediyesi Tıp Merkezi sağlıkta öncü

Giriş Tarihi: 1.12.2013

Önce İnsan' felsefesiyle birçok başarılı çalışmaya imza atan Yıldırım Belediyesi, sağlık konusunda yaptığı atılımlarla dikkat çekiyor. e-randevu ve telefon sistemi hizmeti vatandaşın ayağına götürüyor

Bir çok branşta hasta kontrollerini gerçekleştiren Yıldırım Belediyesi Tıp Merkezi, Kulak- Burun-Boğaz, Kadın Hastalıkları, Dahiliye, Diş, Göz, Genel Poliklinik gibi branşlarda konusunda uzman doktorlarıyla, hastalarına ayakta tedavi hizmeti sunuyor. Yıldırım Belediyesi Tıp Merkezi'nin, sosyal güvenlik kurumları ile yaptığı anlaşma sonucu SSK, Emekli Sandığı, Bağkur ve çalışan memurlara uzman doktor kontrolünde fark ücreti almadan sağlık hizmeti sunuyor. Yıldırım Belediyesi Tıp Merkezi artık Yıldırım'ın alternatif sağlık merkezlerinden biri haline geldi. Ayrıca 444 16 02 numaralı "Alo Yıldırım Sağlık Hattı" ve Yıldırım Belediyesi resmi internet sitesi üzerinden e-randevu sistemiyle sağlık hizmetini vatandaşın ayağına götürülüyor.

CENAZE EVLERİNE YEMEK SERVİSİ

Yıldırım Belediyesi, Yıldırımlıların cenaze hizmetlerini de A'dan Z'ye ücretsiz karşılıyor. Anadolu'da 'acı ekmek' diye tabir edilen, cenaze evlerine Yıldırım Belediyesi ekipleri tarafından gönderilen cantık ve ayran ikramı ile vatandaşlarımızın acıları bir nebzede olsa azaltılmaya çalışılıyor. Okullara ve mahallelere dönemsel olarak yapılan sağlık taramaları ile Yıldırımlıların sağlıkları da kontrol altında tutuluyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yıldırım Belediyesi Tıp Merkezi sağlıkta öncü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN