Uzuntarla'dan parke teşekkürü

Halkın istek ve taleplerine karşılık veren çalışmalarına aralıksız devam eden Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, Uzuntarla bölgesinde 7 sokakta kilitli parke döşeme çalışmalarını sürdürüyor.

Giriş Tarihi: 6.12.2013 11:51
Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, Uzuntarla Merkez Mahallesi'nde üst yapı iyileştirmeleri kapsamında alt yapı sorunu olmayan 323., 321., 328., 306., 302., 311. Ve 320. Sokak üzerinde kilitli parke çalışmasını gerçekleştiriyor. Çalışmaları yakında takip eden Belediye Başkanı da fırsat buldukça bölgede bir dizi incelemeler yaprak gelinen noktayı yerinde görmekte.

Önceki gün de Merkez Mahallesi'ne uğrayan Başkan Karabalık'a, Merkez Mahalle Muhtarı Hasan Basri Ayaz, mahalle başkanı Süleyman Yakupoğlu ve meclis üyesi Erol Yılmaz da eşlik etti.
Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Şükrü Karabalık'a Merkez Mahalle Muhtarı Hasan Basri Ayaz, mahalle başkanı Süleyman Yakupoğlu ve meclis üyesi Erol Yılmaz, Uzuntarlalılar adına çalışmalardan duydukları memnuniyeti için teşekkürlerini ilettiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Uzuntarla'dan parke teşekkürü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN