Sirk gösterileri izleyenleri hayrete düşürdü

Bozüyük Belediyesi'nin öğrencilere karne hediyesi olarak düzenlediği sirk programı yoğun ilgi gördü.

Giriş Tarihi: 24.1.2014 15:49
Bozüyük Belediye Başkanlığı tarafından öğrencilere karne hediyesi olarak düzenlenen sirk programı yoğun ilgi gördü. Daha ilk seansını yaklaşık bin kişinin izlediği sirk gösterileri heyecanlı dakikalar yaşattı.

Bozüyük Belediye Başkanlığı tarafından 2013-2014 yarı yıl tatilinin başlaması nedeniyle öğrencilere karne hediyesi olarak Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenen 'Rainbow Sirki'nin gösterisine İlçe Kaymakamı Köksal Şakalar, Bozüyük Cumhuriyet Başsavcısı Togay Akdemir, Belediye Başkan Vekili Fatih Bakıcı, Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti İlçe Başkanı Mesut Çetin ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Başkan Vekili Bakıcı gösteri öncesinde kısa bir konuşma yaparak çalışmalar hakkında bilgi verdi. Başkan Vekili Bakıcı 'Bizler Şeyh Edebali'nin Osmangazi'ye söylediği insanı yaşat ki devlet yaşasın hitabeleri ile bu göreve geldik. Göreve geldiğimizden beri Onun bu söylediği kelimelerle planladığımız projeleri, yapmış olduğumuz tüm hizmetleri, siz Bozüyük halkına son derece hızlı bir şekilde gerçekleştirmeye çalıştık. Eğitimdeki eksikliklerin giderilmesi konusunda çok önemli ölçüde yardımlar yaptık. Gerek projeksiyon aleti, gerekse oyun alanları ve hatta öğrencilerimizin spor alanları ile ilgili olarak yapabilecekleri tüm etkinlikleri, var gücümüzle yapmaya gayret gösterdik. Bozüyük'ümüzde şu anda 3 tane halı sahamız ücretsiz olarak çocuklarımızın kullanımında ve bundan sonrada bütün mahallelerimize bu halı sahalardan yapılıp, çocuklarımızın kullanımına açılacak.

Bunların yanında yeni yaşam alanlarımız, spor alanlarımız, park ve bahçelerimizin sizlerin kullanımına açılabilmesi için son derece hızla ilerleyen çalışmalarımız da bitmek üzere. Bozüyük halkı her zaman her şeyin en iyisine layıktır' diyerek tüm misafirlere iyi eğlenceler diledi.
Birbirinden ilginç akrobasi gösterileri, heyecanlı illüzyon gösterisi ve denge gösterileri yer aldığı program heyecanla takip edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sirk gösterileri izleyenleri hayrete düşürdü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN