Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Osmangazi'den bir eğitim projesi daha

Osmangazi Belediyesi eğitime desteğini sürdürüyor. Kentin en önemli okullarından biri olan Cem Sultan Lisesi bahçe düzenlemesi ve çıkmaz sokağın açılması için hazırlanan proje törenle başlatıldı

Giriş Tarihi: 7.2.2014
Okul bahçesinin güvenliğini sağlamak ve öğrencilere daha sağlıklı eğitim ortamı oluşturmak amacı ile Osmangazi Belediyesi'nce projelendirilen Cem Sultan Lisesi bahçe ve çevre düzenleme çalışmaları başladı. Düzenlenen törende konuşan Başkan Mustafa Dündar "Osmangazi Belediyesi olarak eğitime yüzde yüz desteğimizi kesintisiz sürdürüyoruz. Çocuklarımız, gençlerimiz, güvenli ve verimli bir eğitim ortamında geleceğe hazırlansınlar diye bugüne kadar 200'e yakın okulumuza hizmet verdik. Osmangazi Belediyesi olarak ilçemizin ihtiyaç duyduğu her alanda hizmet üretmeye devam ediyoruz" dedi.

"EĞİTİME AYRI ÖNEM VERİYORUZ"
Sosyal sorumluluk projelerinin içerisinde, eğitimin çok önemli bir yer tuttuğunu ifade eden Dündar, "Osmangazi'de vatandaşlarımızdan gelen hiçbir talebe duyarsız kalmıyoruz. Bu güne kadar, çocuklarımız güvenli ve verimli bir eğitim ortamında geleceğe hazırlansınlar diye 189 okulumuzun bahçesini düzenledik, duvar yaptık, yol yaptık, spor sahası oluşturduk, yeşillendirdik. Gerektiğinde ek derslikler yaptık, güvenlik noktası oluşturduk. Cem Sultan Lisemizin yanında kalan atıl alanı değerlendirerek, okulumuza bir bahçe oluşturacağız. Gençlerimize, spor sahası, dinlenme ve yeşil alanları ile sağlıklı bir eğitim alanı kazandıracağız. Ayrıca bahçe duvarıyla da okulumuzun güvenliğini sağlayacağız" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Osmangazi'den bir eğitim projesi daha
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN