Murat Hüdavendigar İlkokulu artık yepyeni

Başkan Mustafa Dündar'ın eğitime verdiği öncelik sayesinde yeni projelere imza atılıyor, Osmangazi'deki okullar yenileniyor. Son olarak Murat Hüdavendigar İlkokulu'nun yenilemesi ve bahçe düzenlemesi yapıldı

Giriş Tarihi: 14.2.2014
Osmangazi Belediyesi eğitime verdiği desteği sürdürerek, Çekirge Mahallesinde bulunan Murat Hüdavendigar İlkokulu'nu yeniledi.Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, "2013-2014 eğitim yılı ikinci döneminin çocuklarımız ve öğretmenlerimiz için başarılı geçmesini diliyorum. Çocuklarımızın sağlıklı ve güvenli eğitimi için 5 yıldır kesintisiz çalışıyoruz. Eğitime ve siz kıymetli çocuklarımıza ihtiyaç duyduğunuz her alanda destek veriyoruz" dedi.

200 okulda bahçe düzenlemesi

Bugüne kadar ilçede 200 okula ihtiyaçlarına göre çeşitli katkılarda bulunduklarını ifade eden Dündar, "Çünkü size yaptığımız yatırım kendi geleceğimize yapmış olduğumuz bir yatırımdır. Bu şuurla belediye olarak okullarımız ile işbirliği içerisinde çalışıyoruz. Bugüne kadar 200 okulumuzda bahçe düzenlemesi yaptık. Çocuklarımızın güvenli eğitim alabilmeleri için okul duvarlarını yaptık. Okullarımızın cephelerini yeniledik, boyadık. Ek hizmet binaları ve yeni derslikler yaptık. Bundan sonra da ihtiyaca göre okullarımıza desteğimiz sürecektir. Mehmet Akif Mahallesi'ne yapacağımız Osmangazi İlköğretim Okulu ve Hamitler'e yapacağımız sizin okulunuz ile aynı adı taşıyan Murat Hüdavendigar Lisesi ve Eğitim Kampusu ile eğitimde iki büyük projeyi daha hayata geçirmiş olacağız. Siz değerli eğitimcilerimize ve kıymetli öğrencilerimize yeni okul bahçenizin ve ikinci eğitim yılınızın bir kez daha hayırlı olsun diyorum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Murat Hüdavendigar İlkokulu artık yepyeni
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN