Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mudanya'nın konsept projesi Tugay'dan

Tugay İnşaat Pazarlama Koordinatörü Selçuk Sukas Bursa'nın en kıymetli bölgesi haline gelecek olan Mudanya'ya konsept projeler üreteceklerini söyledi

Giriş Tarihi: 1.6.2014
Gayrimenkul geliştirme ve pazarlama alanlarında İstanbul'da birçok başarılı projede görev aladıktan sonra Bursa'da beş yaşam alanı lansmanı yöneten Selçuk Sukas, yakın gelecekte Bursa'nın en kıymetli bölgesi haline gelecek olan Mudanya'da Tugay İnşaat'ın konsept projeler üreteceğini söyledi. Sukas "Yeşil alanları yoğun, sosyal tesisleri iyi planlanmış ve ödeme planı avantajlı projeler sunacağız" diye konuştu. Tugay İnşaat Pazarlama Koordinatörü Selçuk Sukas, Mudanya Güzelyalı'da inşa edilen Melisa 2 Residance projesinin tanıtımı öncesi yaptığı açıklamada yeni dönem vizyonlarının farklılaştırma olacağını vurguladı. Sukas "Çok proje üretmek değil, iyi kurgulanmış, erişilebilir yaşam alanları tasarlamak istiyoruz. Aracın otoparka rahat girebilmesi, misafirlerin otopark alanlarından yararlanması lüks olmamalı. Salon, yatak odası, çocuk odası gibi ev bölümlerinde metrekarelerin fonksiyonel olmasına da çok önem veriyoruz. Sosyal tesisler de yaşayan, iyi hizmet veren, iyi işletilen üniteler olmalı" dedi. Sukas finansman modeliyle de erişilebilir, yatırımcısına kâr ettirecek yaşam alanları tasarlayacaklarını söyledi.

FARKLI SEÇENEKLER SUNULACAK

6 blok, 96 daireden oluşan Melisa 2 Residance projesinde, farklı yaşam modelleri için 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks seçeneklerinden oluşan daire planları oluşturduklarını anlatan Sukas, "Ev sahiplerimize kusursuz hizmet vereceğimiz çağrı merkezi ve satış ofisi hazırlıklarımız tamamlanmak üzere. Yatırımcılarımız her konuda bilgilendirilecek, satış öncesi ve satış sonrası tüm sorunlarına anında yanıt alacak" dedi. "Mudanya'da geleceğin vizyonuna yakışır, hep değerlenecek yaşam alanları tasarlayacağız" diyen Sukas "Melisa 2 Residance'nin ardından başlayacak karma projemizi de yakın bir zamanda kamuoyu ile paylaşacağız" görüşünü dile getirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mudanya'nın konsept projesi Tugay'dan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN