Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Rumelisiad'ın Bursaspor projeleri

Rumelili Yönetici İşadamı ve Sanayiciler Derneği (RUMELİSİAD), 2. Olağan Kongre sonucunda oluşan yeni yönetim kuruluyla birlikte Bursaspor Özlüce Tesisleri'nde Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı ile görüştü

Giriş Tarihi: 5.10.2014
Kendisi de Balkan göçmeni olan Recep Bölükbaşı ile RUMELİSİAD Yönetimi arasında samimi geçen ziyarette; Bursaspor'un mali durumu, hayata geçirilmesi düşünülen projeler ve RUMELİSİAD'ın Bursaspor ile birlikte yapmayı düşündüğü projeler masaya yatırıldı. RUMELİSİAD Başkanı Erol Kılıkçıer yaptığı açıklamada Bursa'nın markası olan Bursaspor'a herkesin destek olması gerektiğini vurguladı. Kılıkçıer sözlerini şöyle sürdürdü: "Sizlerle beraber olmak bizlere keyif veriyor. 4 ay önce buraya gelen heyette Başkan vekiliydim. Yılların Bursasporlusu olarak Bursaspor'un başarısından keyif aldığımızı belirtmek istiyorum. Bursaspor ile Balkan ülkelerinde çalışmalar yürütebiliriz. Orada bazı kulüplerle kardeş kulüp olabiliriz. O bölgeden çok yetenekli futbolcular çıkıyor, bunlardan Bursaspor faydalanmalı."

ZİYARETLE MORAL BULDUK
Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, RUMELİSİAD'ın bu ziyaretinden dolayı son derece memnun olduğunu belirterek "Bu ziyaretlerinizle bizlere hem moral veriyor hem destek oluyorsunuz. Yeni yönetiminizi kutlarım, deneyimli ve güçlü bir kadronuz var. Ben de RUMELİSİAD üyesi olmaktan mutluluk duyuyorum. Bursaspor ümit ediyorum ki RUMELİSİAD ile birlikte Balkanların daha çok tanınan ve takip edilen bir takımı olur. Biz sizinle birlikte yol almaktan mutluluk duyarız" dedi. Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı futbolcuların imzaladığı formayı RUMELİSİAD Başkanı Erol Kılıkçıer'e hediye ederken, RUMELİSİAD Yönetimi de çeşitli hediyeleri Bölükbaşı'na takdim etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Rumelisiad'ın Bursaspor projeleri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN