Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan'dan üyelİk çağrısı

Takıma sahip çıkın' çağrısı yapan Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, kulübün kuruluş yıldönümünün kutlanacağı 16 Mayıs'a kadar 16 bin üyeye ulaşmak istediklerini söyledi

Giriş Tarihi: 30.11.2014
Başkan'dan üyelİk çağrısı
Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, 16 Mayıs'a kadar 16 bin üye çağrısında bulunarak, "Bursaspor'a sahip çıkmanın ve daha büyük olmanın bir diğer yolu da üye olmaktan geçiyor. Gelin hep birlikte Bursasporumuzun arkasında duralım" dedi. Bölükbaşı, kulübün dergisine açıklamalarda bulundu. Göreve geldiklerinden bu yana tüm mesailerini kulüp için harcadıklarını ifade eden Bölükbaşı, "Hedefimiz bir yandan sportif başarı sağlarken, diğer taraftan geliştirdiğimiz projeleri hayata geçirmek ve kulübümüze kalıcı gelir kaynakları oluşturmaktır. Oluşturduğumuz Ar-Ge grubumuz bu konuda yoğun çalışma gerçekleştiriyor. Bursaspor Elektrik projesini başlattık. Bu konuda bize destek veren kurum ve kuruluşlara gönülden teşekkür ediyorum" görüşünü dile getirdi. Bölükbaşı "Değerli taraftarlarımızdan da projelerimize destek bekliyoruz. Biz kimseden para istemiyoruz. Bursaspor'u seven herkesten projelerimize destek bekliyoruz. Daha hayata geçirmek istediğimiz pek çok proje var. Ancak bunları tek başımıza yürütme şansımız yok. Bursaspor'u seven herkesten reklam vermelerini, sponsorluk yapmalarını ve projelerimize destek vermelerini bekliyoruz" diye konuştu. Bölükbaşı "Çabamız, kendi ayakları üzerinde durabilen, ekonomik gücünü eline almış, kimseye muhtaç olmayan bir Bursaspor oluşturmak. Bu yolda en büyük güvencemiz Bursaspor taraftarıdır. Dış mihrakların nifak tohumlarını sokarak, tüm iyi niyetimize rağmen suyu bulandırma çabasına inat biz daha çok çalışacağız" açıklamasını yaptı.

16 MAYIS'A KADAR 16 BİN ÜYE
16 Mayıs'a kadar 16 bin üye çağrısında bulunduğunu anlatan Bölükbaşı, "Bursaspor'a sahip çıkmanın ve daha büyük olmanın bir diğer yolu da üye olmaktan geçiyor. Gelin hep birlikte Bursasporumuzun arkasında duralım. Bizler yüreğimizdeki Bursaspor sevgisini onu daha da ileriye götürmek için kullanmak mecburiyetindeyiz. Bursaspor'un etrafında güçlerimizi birleştirelim. Bu kulüp birlikteliğin oluşturacağı sinerji ile geleceğe başı dik yürüyecek" diye konuştu.

BÖLÜKBAŞI: TAKIMIMIZ İYİ YOLDA
Takımın iyi yolda olduğunu belirten Bölükbaşı, "Hem lig, hem de kupa serüveninde bizi mutlu edecek nice sonuçlar alınacağına yürekten inanıyorum. Taraftarımız yokken yarım kaldığımızı, bu ekibin başarıya giden yolda siz sevenlerinin desteğine ihtiyacı olduğunu unutmayalım" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan'dan üyelİk çağrısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN