Dört mevsim Uludağ

Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Uludağ'da etkinliklerin artırılması gerektiğini ve dört mevsim yaşanabilir bir cennet oluşturmak gerektiğini söyledi

Giriş Tarihi: 14.12.2014
Dört mevsim Uludağ
Vali Münir Karaloğlu, Uludağ Milli Parklar Koordinasyon Kurulu Toplantısı'na katılmak üzere Uludağ'a çıktı. Burada Uludağ Jandarma Karakolu'na giden Karaloğlu, karakolda kış hazırlıklarını yerinde inceleyerek yetkililerden son durum hakkında bilgi aldı. Komutanlarla sohbet eden Karaloğlu, 18 Aralık'ta başlayacak sezon öncesi Uludağ Jandarma'nın hazır olduğunu söyledi.

GELEN, MUTLU DÖNMELİ

Vali Karaloğlu "Uludağ'ın doğal güzelliğini koruyarak turizm cenneti yapılabilmesi için, bu gibi toplantıların yapılmasını çok fazla önemsiyoruz. Bu toplantıya katılan herkes burada alınan kararlara, Uludağ'ın geleceği açısından sahip çıkmalı. Şunu da açık yüreklilikle dile getirmeliyiz ki, 'Uludağ'a yapılacak tüm hizmetleri devlet yapsın' mantığı da sağlıklı bir yaklaşım değil" dedi. Karaloğlu "İşletmeler olarak üzerimize düşeni koordineli bir şekilde yapmak durumundayız. Teleferiğimiz 2. bölgeye kadar ulaşımı tamamlanacak. El birliği ile burada etkinlikleri artırmalıyız. Dört mevsim yaşanabilir bir Uludağ oluşturmalıyız. Turistleri mutlu etmeliyiz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dört mevsim Uludağ
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN