Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Alex Kendo İzmit'te

Dünyaca ünlü marka Alex Kendo Leather Fashion, 'Derinin estetikle buluştuğu nokta' sloganıyla Kocaeli'nde açıldı. Türkiye'deki ilk ve tek Alex Kendo şubesinin açılışı görkemli bir defileye sahne oldu

Giriş Tarihi: 18.12.2015
Alex Kendo İzmit'te
Avrupa asıllı Alex Kendo Leather Fashion mağazası "Kocaeli'ye farklı stil kazandırıyoruz" misyonu ile İzmit Körfez Mahallesinde görkemli bir defileyle açıldı. Mağaza sahibi Rana Tunç Berkdemir, deri ve kürke dair her şeyin bulunduğu mağazası için, "Siz hayal edin biz gerçekleştirelim" diyerek herkesi yeni mağazalarını görmeye davet etti.

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

Dolphin AVM karşısı'nda 200 metrekare alanda hizmete açılan Türkiye'nin ilk ve tek şubesinin sahibiBerkdemir, mağazalarında Alex Kendo Leather Fashion markasına ait orijinal kürkler ve deri ürünlerin yanı sıra dünyaca ünlü deri ayakkabı ve satışa sunulduğunu belirterek "Ben bu markayla bir tatilde tanıştım. Müşteri olarak aldım ve çok beğendim. Uluslararası Hasar Danışmanlığı yapan bir firmamız var. Buna rağmen ben bu markayı Kocaeli'ne getirmek için kolları sıvadım. Markanın üretim yerinin İstanbul olduğunu öğrendim. Yaklaşık 25 yıllık geçmişe sahip olan bu marka İrlanda, Dublin, Moskova gibi noktalarda dünya markaları ile yarışıyor. Türkiye'de ilk ve tek mağazayı Kocaeli'nde açtık" dedi. 'Derinin estetikle buluştuğu nokta' sloganıyla yola çıktıklarını belirten Berkdemir "Kocaeli'nde deri ve kürk konusunda pek fazla marka yok. Bizim buraya gelmemizle birlikte bu alanda ve farklı alanlarda pek çok markanında Kocaeli'ne geleceğine inanıyoruz. Hatta bu caddenin bir Nişantaşı gibi bir Bağdat Caddesi gibi olacağına inanıyoruz. Ürün yelpazemiz çok geniş. İstenilen modeli istenilen şekilde yapıyoruz. Fiyatlarımız son derece makul. Açılış nedeniyle yüzde 15 indirim yaptık. Şimdi de yılbaşına kadar yüzde 20 yeni yıl indirimi yapıyoruz" diye konuştu. Rana Tunç Berkdemir, amaçlarının Avrupa'da yıllardır dünya markalarıyla rekabet eden Alex Kendo'ya, 5 yıl içinde yine önemli noktalarda 5 yeni şube daha kazandırmak olduğunu belirterek Kocaelilileri mağazalarına davet etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Alex Kendo İzmit'te
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN