Güzelliğiyle 2016 ajandasına girdi

Giriş Tarihi: 20.12.2015
Güzelliğiyle 2016 ajandasına girdi

Karacabeyli doğa fotoğrafçısı Alper Tüydeş'in çektiği longoz ormanlarının fotoğrafları, National Geographic'in 2016 ajandalarını süsleyecek

Karacabeyli doğa fotoğrafçısı Alper Tüydeş'in Karacabey Longoz Ormanları'nda çektiği 13 fotoğrafından ikisi ön elemeyi geçerek www. nationalgeographic.com.tr'de sergilenmeye hak kazandı. Ön elemeyi geçen ancak dereceye giremeyen Tüydeş'in fotoğrafları National Geographic 2016 ajandalarında yerini alacak. Karacabeyli doğa fotoğrafçısı Alper Tüydeş, "National Geographic gibi dünyaca ünlü, prestijli bir dergide Karacabey'in adının bir şekilde yer alması benim için mutluluk verici bir olay" diye konuştu.

GELECEK SENE YİNE KATILACAK

Tüydeş "İki fotoğrafımın da ön elemeyi geçerek National Geographic 2016 ajandalarında yer alacak olması benim için gurur verici. İkisi de Karacabey Longozu'ndan olan fotoğraflardan biri 'Kaşıkçı Kuşları'nın yer aldığı fotoğraf, diğeri ise Longoz'un yüksek ağaçlarında tüneyen bir leylek fotoğrafı. Her yıl katıldığım bu yarışmada seneye yine özellikle longozda çektiğim başka bir fotoğrafla katılacağım" görüşünü dile getirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Güzelliğiyle 2016 ajandasına girdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN