Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yarışmadan iki pop birincisi çıktı

Giriş Tarihi: 17.1.2016
Yarışmadan iki pop birincisi çıktı

Bursa'da düzenlenen liselerarası müzik yarışmasında jürinin değerlendirmeleri sonucunda Gemlik Celal Bayar Anadolu Lisesi ve Özel Tan Anadolu Fen Lisesi erkekler pop dalında birinciliği paylaştı

Osmangazi Belediyesi tarafından bu yıl 8'incisi düzenlenen Liselerarası Müzik Yarışması Genç Star'ın final gecesi nefesleri kesti. Birbirinden yetenekli gençlerin kıyasıya mücadele ettiği yarışmanın finalinde, jüri üyeleri birincileri seçmekte güçlük çekti. Yarışmanın final gecesine katılarak gençlere destek olan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, gerçekleştirilen sosyal ve kültürel faaliyetlerin ulusal ve uluslararası alanda büyük ses getirdiğini ifade etti. Dündar "Bu yıl 8'incisini düzenlediğimiz Liselerarası Müzik Yarışması Genç Star var. Bu etkinlikler tüm Türkiye'de, hatta dünyada ses getiriyor. 2013'te düzenlediğimiz yarışmamızda birinci olan Özel Tan Lisesi öğrencilerimiz, İtalya'da düzenlenen iki yarışmada daha birinci oldu ve başarılarını uluslararası alana taşıdı. Fırsat verildiğinde gençlerimizin neler başardığını hep birlikte görüyoruz" dedi.

EN İYİ KIZ SOLİST İNEGÖL'DEN
Büyük çekişmeye sahne olan Pop Müzik dalında erkek solist kategorisinde iki birinci çıktı. Jüri üyelerinin değerlendirmeleri sonucunda Gemlik Celal Bayar Anadolu Lisesi ve Özel Tan Anadolu Fen Lisesi birinciliği paylaştı. En iyi kız solist kategorisinde ise İnegöl Zeki Konukoğlu Anadolu Lisesi birinciliği elde etti.

ÖĞRENCİLERGÖSTERDİKLERİ PERFORMANSLA JÜRİYİ BÜYÜLEDİ
Genç Star Müzik Yarışması'na katılan liseli gençler, sergiledikleri üstün performansla adeta müzik ziyafeti çekti. Jüri üyeleri birinciyi seçerken zorlandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yarışmadan iki pop birincisi çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN