Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Miniklerin karne keyfine doğalgaz müjdesi eklendi

Kocaeli'nde 351 bin 586 öğrenci karne sevinci yaşadı. Sevinçlerin en büyüğünü yaşatan ise sobalı sınıflarda okuyan Gebze Muallimköy İlkokulu öğrencilerine verilen doğalgaz sözü oldu

Giriş Tarihi: 31.1.2016
Miniklerin karne keyfine doğalgaz müjdesi eklendi
Eğitim ve öğretim yılının ilk dönemi sona ererken Kocaeli'ndeki 351 bin 586 öğrenci de karne sevinci yaşadı. Sevincin en büyüğünü ise 70 öğrenciye eğitim veren Gebze Muallimköy İlkokulu yaşadı. İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik'in katıldığı birinci yarıyıl karne töreni, Gebze Muallimköy İlkokulu'nda yapıldı. Sobalı sınıflarda eğitim gören öğrenciler İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik'ten yeni bina ve doğalgazlı okul istedi. İl Milli Eğitim Müdürü Çelik ise çocuklara yeni bina ve doğalgazlı okul projesinin sözünü verdi.

'ÖDEV YAPMAYIN' DEDİ
Karne törenine Vali Yardımcısı Derviş Ahmet Set, Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcıları Fazlı Zorlu, Muhlis Öztürk, İmdat Akbaba, İlçe Milli Eğitim Müdürü Durak Demirel, Okul Müdürü Alaybey Seymen, Muallim Köy Muhtarı Haydar Yılmaz, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı. Okul temsilcisi 4-A sınıfı öğrencisi Yalçın Bozkurt, protokolü kapıda karşıladı ve isteklerde bulundu. Küçük Yalçın'ın isteklerini dinleyen İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, öğrencilere yeni bina ve doğalgazlı okul yapacaklarının sözünü verdi. Çocuklara sömestr tatili için ne yapmaları konusunda nasihatlerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, "Ara tatilde ödev yapmayın. Boş zamanlarınızda bol bol kitap okuyun. En iyi dost ve arkadaş kitaptır. Tatilde anne ve babanızı üzmeyin. Çok televizyon izleyip çok internete takılmayın. Oyunlarınıza kısa vakit ayırın ve kesinlikle hasta olmayın" diyerek okuldaki tüm çocuklara hediyelerini verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Miniklerin karne keyfine doğalgaz müjdesi eklendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN