Mobilyacılar Milano’ya çıkarma yaptı

Giriş Tarihi: 24.4.2016
Mobilyacılar Milano’ya çıkarma yaptı

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO), mobilya sektörü liderlerini ’nın Milano kentinde düzenlenen Saloni 2016 Fuarı’na götürdü

İTSO öncülüğünde oluşturulan 180 kişilik ticaret heyeti, mobilya sektöründeki gelişmeleri takip edebilecekleri dünyanın en büyük Mobilya Fuarı olan Saloni 2016 - Milano Uluslararası Mobilya Fuarına katıldı. Heyet ilk gün boyunca Milano'daki bazı mobilya üretim tesislerinde de incelemelerde bulundu. Daha sonra, program dâhilinde Milano'daki Domus Academy NABA Tasarım Okulu'na da giden heyet, okula İnegöl ve Türkiye'den öğrenci gönderilmesi için fikir alışverişinde bulundu.

"VERİMLİ BİR PROGRAM OLDU"
İTSO Meclis Başkanı Sadık Gülerer, üyelerinin mesleki gelişmelerine katkıda bulunmak için çok sayıda etkinlik yaptıklarını söyledi. İnegöl mobilya sektörünün son yıllarda yaptığı atılımlarla tüm dünyanın dikkatini çektiğini vurgulayan Gülerer, "Mobilyacı üyelerimizle birlikte özel uçakla dünyanın en büyük fuarına gittik. 'da İnegöl'ün birlik ve beraberliğini ve sektörün gücünü gösterdik" dedi. Gülerer fuarda sergilenen modellerin ufuk açıcı olduğunu bunun yanı sıra tasarım okulunda verimli bir görüşme yapıldığını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mobilyacılar Milano’ya çıkarma yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN