Bir nesil Bursa’da NİLVAK ile büyüdü

Giriş Tarihi: 5.6.2016
Bir nesil Bursa’da NİLVAK ile büyüdü

Belediye Başkanı ve NilVak Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bozbey “’nin aydınlık gençlerini yetiştirmek için Özel Nilvak Okulları’nda özel bir eğitim sistemi oluşturduk” diye konuştu

Bursa'da eğitim sına değer katan yaklaşımıyla NilVak Kreşleri, NilVak Özel Eğitim- Rehabilitasyon Merkezi ve yaz okullarıyla bir nesile benimsedikleri değerler sistemini aşılayan NilVak, şimdi de Özel Nilvak Okulları ile eğitimde çıtayı en yükseğe koyuyor. Ezber bozan eğitim yaklaşımıyla çocukları yarıştırmadan, ayrıştırmadan hayatın içinde öğrenme kuramını benimseyen Nilvak Okulları hem entelektüel birikimi hem sanatsal ve spor aktivitelerin yeterlilikleri olan, İngilizce'ye hakim dünya vatandaşı bireyler yetiştirmeyi hedefliyor. Belediye Başkanı ve NilVak Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bozbey, çağdaş 'nin aydınlık gençlerini yetiştirmeye yönelik hedefleri doğrultusunda NilVak Ailesi'nin önemli bir adımı olan Özel Nilvak Okulları'nda özel bir eğitim sistemi oluşturduklarını belirtti. Bozbey "1999'da kent yöneticisi olarak göreve başladığım Nilüfer'de daha ilk günlerden itibaren vurgulamakta olduğum, anaokulundan itibaren her çocuğun en az bir müzik aleti çalabilmesi, güzel sanatların bir dalıyla ilgilenmesi ve mutlaka bir spor dalını yapması yönündeki dileğim, bu okul çatısı altında gerçekleştirmeye çalışacağımız en önemli hedeflerden biri olacak" dedi.

DÜNYA İNSANLARI OKULU
Özel Nilvak Okulları Kurucu Temsilcisi Erol Gürlek ise, ticari kaygılardan tamamen uzak anlayışla temel felsefesini kuran Nilvak Okulları'nın önceliğinin "Global Citizen Academy" olarak vurguladıkları "Dünya İnsanları Okulu" mottosunu gerçekleştirebilmek olduğunu belirtti. Gürlek "Konuşturan İngilizce dil eğitimiyle, uygulamaya dayalı eğitim metoduyla ve her şeyden önemlisi hayatlarının en özgür, en keyifli zamanlarını çocuklarımızdan çalmadan hayatın içine yerleştirdiğimiz eğitim ve öğretim faaliyetleri ile yürütülecek" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bir nesil Bursa’da NİLVAK ile büyüdü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN