Sporda farkı

Belediyesi’nin ev sahipliğinde Uluslararası Karate Federasyon Kyokushin temsilciliği tarafından düzenlenen seminerde 155 sporcu eğitimlerini başarıyla tamamladı

Giriş Tarihi: 7.8.2016
Sporda Yıldırım farkı
Belediyesi, sporun her branşında düzenlediği ulusal ve uluslararası turnuva organizasyonlarının yanı sıra önemli yurt içi eğitim seminerlerine de ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Yıldırım Belediyesi tarafından IFK Kyokushin Karate branşı şefi Sensey İsmail Yıldırım'ın katılımları ile eğitim çalışması düzenlendi. Yıldırım Belediyesi Mimar Sinan Spor Tesisleri'nde 155 sporcunun katıldığı organizasyona Yıldırım Belediyespor Karate Takımı da 60 sporcusuyla katılarak eğitim seminerini başarıyla tamamladı. Sensey İsmail Yıldırım öncülüğünde gerçekleştirilen karate eğitiminin sonunda daha önce kuşak sınavında başarılı olan sporculara kuşakları ve belgeleri düzenlenen törenle takdim edildi.

SPOR EĞİTİMİ
Yıldırım'ı 'sporda marka şehir' yapma hedefiyle amatör sporlara yapılan yatırımlarda eğitimin de önemli bir yer tuttuğunu söyleyen Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, "Sporun her branşında başarılı olmak adına modern tesisler ve malzeme yardımının yanı sıra eğitime de büyük önem veriyoruz. Sporcularımızın faaliyet gösterdikleri branşta başarılı olmalarının temelinde pratik bilgilerin yanı sıra teorik bilgilerde önemli bir yer tutuyor. Bu sebeple ev sahipliğini yaptığımız karate seminerinde sporcularımız önemli kazanımlar elde etti. Avrupa ve şampiyonluklarına sahip takımımız bu eğitimler sayesinde başarılarına yenilerini ekleyecektir" dedi.

?RIO YOLUNDA BAŞARI DİLEDİ
Kulübü'nün 3 sporcusu Rio olimpiyatlarında Türkiye'yi temsil etme şansı yakalarken, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, sporculara başarılar diledi. Spordaki hedeflerine adım adım ilerlediklerini belirten Başkan Altepe, "Hedeflerimizden bir tanesi de olimpiyatlara sporcu göndermekti. Bu kapsamda Brezilya´nın Rio kentinde yapılacak olan olimpiyatlara Bursa Büyükşehir Belediyesporlu sporcularımız da katılacak"dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sporda Yıldırım farkı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN