Adatıp’tan yeni hamlesi

Marmara Bölgesi’nin köklü kurumlarından Özel Adatıp Hastanesi yatırım atağına kalktı. Hastane bir yandan ’da mevut kompleksini modernize ederken, diğer yandan 30 milyon dolarlık yatırımla Kurtköy’de yeni bir hastane açacak

Giriş Tarihi: 11.9.2016
Adatıp’tan yeni sağlık hamlesi
Orhan Kocabıyık Şirketler Grubu, ticaretin birçok alanındaki başarısını sektörüne de taşımaya hazırlanıyor. Perakende ve telekomünikasyon gibi alanlardaki yatırımlarının ardından ilk sağlık yatırımını kendi memleketi olan 'da yapan Kocabıyık, 2 yıl önce Özel Adatıp Hastanesi'ni satın aldı. Kocabıyık bu alandaki yatırımını Kurtköy'de de son teknoloji ile donatılmış bir hastane ile devam ettirecek.

250 YATAKLI HASTANE
Yatırımlar Orhan Kocabıyık Şirketler Grubu Sağlık Yatırımları Grup Başkanı Uz. Dr. Gökhan Öner önderliğinde ve Grup Başkan Yardımcısı Ozan Aydınlar idaresinde planlanıyor. Şirket bir yandan Sakarya'daki hastane kompleksini modernize ederken, diğer bir yandan da İstanbul'da adından söz ettirecek bir yatırıma hazırlanıyor. Orhan Kocabıyık Şirketler Grubu 'Adatıp' markasının ve sunduğu sağlık hizmetinin kalitesini, İstanbul'da açacağı hastane ile taçlandıracak. Şirket yetkilileri "1 Ocak'ta açacağımız hastane 41 bin metrekare alan üzerine kurulacak. Hastanenin 25 bin metrekare kapalı alanı olacak. 250 yataklı hastaneyi açacak olmanın heyecanını ve mutluğunu yaşıyoruz" dedi. Yaklaşık 30 milyon dolarlık yatırımın yapılacağı hastanede, son teknolojik cihazlarla donatılmış teşhis merkezi yer alacak. Hastane ayrıca yeni doğan ve genel yoğun bakım yatak sayısıyla, bölgenin ve Türkiye'nin önemli bir açığını kapatacak.

İKİNCİ HASTANE
Grup, Sakarya'dan sonra İstanbul Kurtköy'de son teknoloji ile donatılan hastane ile sağlık yatırımlarına devam ediyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adatıp’tan yeni sağlık hamlesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN