Türkiye'nin en iyi haber sitesi

RUMELİSİAD iftar verdi

Rumelisiad üyeleri geleneksel iftar yemeğinde buluştu. İftarda yaklaşık 3.5 milyon TL sermaye ile şirket kurulduğu açıklandı. Rumelisiad Girişim AŞ, Balkanlar ve Türkiye’de yatırım fırsatlarını değerlendirecek

Giriş Tarihi: 18.6.2017
RUMELİSİAD iftar verdi
Bursa ve Türkiye'nin Balkan ülkeleriyle arasında bir köprü vazifesi görerek kültürlerarası bağların ve karşılıklı ekonomik ilişkilerin güçlenmesinde büyük rol üstlenen Rumelisiad'ın gelenekselleşen iftar daveti ve 64. Rumeli Buluşması Podyum Davet'te yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

MİNİA RUMELİ PROJESİ
Gecede konuşan RumelisiadYönetim Kurulu Başkanı Erol Kılıkçıer, Bursa'nın en etkili iş dünyası derneği olan Rumelisiad'ın 11 yıldan bu yana başarılı işlerle önemli bir yer edindiğini belirtti. Kılıçer, "Dernek olarak sözler ve vaatlerle değil yaptıklarımızla anıldık. Komisyonlarımız bu süreçte çok yoğun çalışma içinde başarılı biçimde hem üyelerimize ve Bursa'mıza hem de Balkanlara katkı sağlayacak çalışmaları gerçekleştiriyor. Diğer taraftan Minia Rumeli projemizin çalışmaları reel olarak başladı. Öncelikle Balkanlar'daki Alaca Cami, Atatürk Evi gibi önemli 4 mimari örnek Rumeli Parkı'nın içinde yer alacak hemen ardından da 6 objenin daha yapımına geçilecek. İlk kez bu akşam kamuoyuyla paylaşacağımız Rumelisiad Girişim AŞ ile de Türkiye'de önemli bir açığı kapatıyor olacağız' dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
RUMELİSİAD iftar verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN