Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Orhan Taşan’ın adı parka verildi

, Dağlıca'da terör örgütlerinin yola döşediği mayının patlaması sonucu olan Astsubay Üstçavuş 'ın ismini, , 'ta bulunan parka verdi.

Giriş Tarihi: 5.2.2018 17:24
Şehit Orhan Taşan’ın adı parka verildi

Altıeylül Belediyesi şubat ayı meclis toplantısında alınan kararla, Plevne Mahallesi, Çiğdem Sokak'ta bulunan parka Şehit Okan Taşan'ın ismi verildi. Plevne Mahallesinde bulunan parka gidip incelemelerde bulunan Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, "Şehitlerimize sahip çıkmaya şehitlerimizin ismini yaşatmaya gayret ediyoruz.

İşte bakın, içerisinde bulduğumuz parka 6 Eylül 2015 tarihinde Dağlıca'da şehit olan Okan Taşan kardeşimizin adını veriyoruz. Şehitler, hem Türk milletinde hem de İslam aleminde çok farklı bir yere sahiptir. Türk milleti gerçekten, geçmişine ve şehidine ciddi manada sahip çıkan bir millettir.

Biz şehitlerimize sahip çıktıkça, şehitlerimizin ismini yaşattıkça, bu millet kendi öz bağlarından hiçbir zaman kopmayacaktır. Maalesef devlet olarak, yanımızda hiçbir devlet yok. Sadece Türk milleti kendi başına mazlum vatandaşların, mazlum milletlerin dualarıyla beraber yürüyor.

Parkımıza, Okan Taşan şehidimizin isminin de hayırlı olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şehit Orhan Taşan’ın adı parka verildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN