Kurtlar Vadisi yine zirvede!

Giriş Tarihi: 1.2.2013 11:34
Tüm kişilerde 13.76 izlenme oranı ve 31.92 izlenme payı, AB Sosyal Statü'de yüzde 10.07 izlenme oranı ve 26.83 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

POLAT, ABDÜLHEY VE CAHİT YİNE BİRLİKTELER

180. bölümde Abdülhey, Maskeli'ye kurşun sıktı ancak isabet ettiremedi. Maskeli'nin yüzünü açtırınca onun Polat olduğunu gördü. Maskeli'nin Polat olduğunu sadece Abdülhey değil onları kameradan izleyen Sencer'de öğrenmiş oldu. Sencer tarafından hemen baskın düzenlenen evden Polat, Abdülhey ve Cahit sağ çıkmayı başardı.

KIRMIZI KİTAP'IN SIRRI

Eski Ak Saçlı'yı koruma altında tutan Pusat ve Erhan'a Mete tarafından baskın yapıldı ve Pusat vuruldu. Ancak çatışma esnasında Kara devreye girer ve Ak Saçlı'yı baskından kurtardı. Bu arada Ak Saçlı kaçmadan önce yanında taşıdığı "Kırmızı Kitap"ın Sencer'in eline geçmemesi için kitabın tüm sayfalarını yırttı ancak Mete, bu parçalanmış sayfaları bir çuvalın içerisinde buldu ve Sencer'e getirdi. Sencer bir ekip kurdu ve paramparça olmuş kitabın sayfalarını tek tek birleştirme işlemine başladı.

BÖLÜMÜN FİNAL SAHNESİNDE HEYECAN DOLU ANLAR YAŞANDI

Polat'ın sağlık durumunun kötüye gitmesi etrafındakileri iyice endişelendirdi. Kara'nın gizli yerinde hastane ortamı kuran Polat'ın ekibi, doktor bulmakta zorluk çekti ancak doktoru sürpriz bir isim getirdi; Savcı Leyla… Bölümün final sahnesinde ise KGT ekibi ve başında yer alan Akif, Polat ve ekibinin gizlendiği yeri buldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kurtlar Vadisi yine zirvede!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN