Karadayı geceye damga vurdu

Karadayı, tüm kişilerde 9.29 izlenme oranı ve 22.25 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

Giriş Tarihi: 5.2.2013 10:34
Atv'nin fenomen dizisi Karadayı dün akşamki heyecanlı bölümüyle izleyicisini ekrana kilitledi.

Karadayı, tüm kişilerde 9.29 izlenme oranı ve 22.25 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

DİZİNİN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

FERİDE'NİN AYRILIK KARARI
Mahir'den sevgisine dair açık bir cevap alamayan Feride, Mahir'le ipleri tamamen kopardı. Her karşılaşmalarında Mahir'i tersleyen ve azarlayan bir üslup takınan Feride, bir yandan da dava için karar vermek zorundaydı. Çok istemesine rağmen duygularını anlatamayan Mahir ise üzüntüsünden kahroldu.

NAZİF BABA'NIN İŞİ ÇOK ZOR
Finalde yer alan dava görüntüleri heyecan yarattı. Turgut beklenmedik bir hamleyle son kozunu da oynadı ve Nazif Baba'nın yıllar önce Trabzon'da işlediği ilk cinayetin davasına bakan yargıcı tanık olarak getirtti. Yargıç, Başsavcı Süleyman Bey'in o davanın savcısı olduğunu ve Nazif Baba'nın ona karşı bir düşmanlık besleyebileceğini söyledi. Bu beklenmeyen ifadeden sonra tüm mahkeme heyeti de Nazif Kara'nın suçlu olduğu kanısına vardı. Ancak Feride Hakime kararını henüz vermedi. Kararı ne olacak? Nazif Baba davasında kalemini kıracak mı? Bu soruların cevabı 11 Şubat Pazartesi akşamı atv'de…
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karadayı geceye damga vurdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN