Fenomen diziden anlamlı mesaj

Giriş Tarihi: 6.2.2013 11:24

Dün akşamki bölümüyle tüm kişilerde en çok izlenen yapım olabn Benim İçin Üzülme, verdiği mesajlarla sosyal medyada büyük ses getirdi!

Benim İçin Üzülme 5 Şubat Salı akşamı "Tüm Kişilerde" en çok izlenen yapım oldu!

Benim İçin Üzülme, Salı akşamı yayınlanan bölümünde engelli vatandaşlarımıza yönelik verdiği mesajlarla sosyal medyada büyük ses getirdi!

Benim İçin Üzülme, dün akşam yayınlanan bölümüyle zirveye yerleşti. Tüm kişilerde 8.35 izlenme oranı ve 20.69 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

Salı günlerinin fenomen dizisi Benim İçin Üzülme'nin dün akşamki bölümünde engelli Orhan ve Mucit Arif'in engelli vatandaşlarımızın yaşadığı zorlukları anlatan diyalogu sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

İkilinin arasında geçen konuşmada engelli asansörlerinin yetersiz olduğu, sağlıklı insanların bu asansörleri kullanarak engellilerin haklarını ihlal ettiği üzerinde duruldu. Engellilere "özürlü" denilmesinin yanlış olduğunu da anlatan diyalogda "Ne kabahatleri var ki özürlü olsunlar, onlar engelli Orhan'ım" cümlesi geceye damgasını vurdu.

Bu cümlelerin ardından sosyal medyadaki Benim İçin Üzülme'nin resmi sayfalarına, dizinin engellilere verdiği destek nedeniyle teşekkür mesajları yağdı.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fenomen diziden anlamlı mesaj
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN