Milyoner olmasına ramak kalmıştı

Giriş Tarihi: 10.2.2013 10:08
'de turizmci Muzaffer Bulgurcuoğlu, 1 milyona en çok yaklaşan yarışmacı oldu

Geçtiğimiz programda 9 soruya hiç joker kullanmadan gelen ve ne kazanacağı merakla beklenen turizmci Muzaffer Bulgurcuoğlu, milyonluk soruyu görmeyi sorunun cevabını bildiği halde cesaret edemediği için kaçırdı.

9. SORUYA KADAR JOKERSİZ GELDİ

ATV'de yayınlanan 'Kim Milyoner Olmak İster'de merakla beklenen yarışmacı Muzaffer Bulgurcuoğlu yarışmaya kaldığı yerden devam etti. Programın önceki bölümünde 9. soruya kadar jokersiz gelen Bulgurcuoğlu'nun ne kadar para kazanacağı merak konusuydu.

iŞTE O SORU125 BİN KAZANDI
Turizmci Muzaffer Bulgurcuoğlu, yarışmanın yeni bölümünde iki soru daha bilerek 250 bin TL'lik 11. soruyu gördü. 'Tarihte bir kadın ın doğurduğu en yüksek çocuk sayısı kaçtır?' sorusuyla karşılaşan Bulgurcuoğlu, yarışmadan çekilerek 125 bin TL'lik ödülün sahibi oldu. Doğru cevap olan 69'u bilen yarışmacı, yarışmadan çekilmeyi seçince milyoner olma hayali de son bulmuş oldu.

HAYALİ KAZANDIĞI PARAYLA HUZUREVİ AÇMAKTI

Muzaffer Bulgurcuoğlu Almanya'da garsonluk eğitimi almış. Eğitim hayatı boyunca birçok okul değiştiren Bulgurcuoğlu, ailesi Almanya'ya taşındıktan sonra turizm sektörü ile tanışmış. Birçok uluslararası otelin genel müdürlüğünü yapmış olan yarışmacı, hedefini 1 milyon TL kazanmak ve kazandığı parayla eşinin ve kendisinin ailesinin de yaşayabileceği bir huzur evi açmak olduğunu söylemişti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Milyoner olmasına ramak kalmıştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN