Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Karadayı'da sırlar açığa çıktı

Giriş Tarihi: 9.4.2013 10:33 Güncelleme Tarihi: 9.4.2013 10:36
Karadayı, tüm kişilerde 9.41 izlenme oranı ve 22.59 izlenme payı, AB Sosyal Statü'de yüzde 9.45 izlenme oranı ve 23.96 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

MAHİR GERÇEK ANNESİYLE BULUŞTU
Savcı Süleyman'ın evlilik dışı ilişkisi Nihan'ın, Nazif Kara'nın ilk eşi ve Mahir'in annesi olduğu mahkemede ortaya çıktı. Bunun üzerine hiç görmediği annesini görmek için Salih İpek olarak Nihan'ın evine giden Mahir, beklemediği bir sürprizle karşılaştı ve annesi onu tanıdı. Mahir'in annesiyle yüz yüze geldiği sahne ekran başındakileri gözyaşlarına boğdu.

FERİDE İLE MAHİR BİRBİRLERİNE DAHA SIKI BAĞLANDILAR
Feride'nin babası Mehmet Saim kızını takip ettirerek Bahar'da kaldığını anladı. Mahir'in de Feride'yle geldiğini gören Mehmet Saim, Bahar'ın evinde olay çıkarttı. Feride'yi bir seçim yapmaya zorlayan Mehmet Saim, kızından beklemediği cevabı aldı ve Feride Mahir'i seçti. Geceyi birlikte geçiren Feride ve Mahir artık birbirlerine daha da sıkı bağlandılar.

Ve son bölümde Mehmet Saim Bey, Mahir'in devlet adına İç İşlerinde çalışan bir görevli olmadığını öğrenir.
Mehmet Saim, Mahir'in gerçek kimliğine ulaşacak mı? Mahir gerçek annesiyle tekrar yüz yüze gelebilecek mi? Cevaplar 15 Nisan Pazartesi akşamı atv'de…
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karadayı'da sırlar açığa çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN