Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vadi yine ekrana kilitledi

Giriş Tarihi: 26.4.2013 10:12
Atv'nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'nun 190. bölümü nefesleri kesti. Kurtlar Vadisi Pusu'da yaşananlar izleyicileri ekran başına kilitledi.

Polat Alemdar'ın kızı Elif'i kaçıran Poyraz, bu sayede Polat'ı da ele geçirmişti. Poyraz şaşırtıcı bir şekilde Polat Alemdar'ı arkasında kimler olduğu konusunda sorgulamaya başladı. Ve dizinin seyrini değiştirecek gelişmeler bu sorgunun ardından başldı.

POLAT ALEMDAR: "BEN TAPINAKÇIYIM"

Polat'a, nasıl bu kadar uzun süredir hayatta kalmayı başardığı ve halen aktif görevlerini nasıl sürdürdüğü konusunda ısrarla sorular soran Poyraz, cevap alamayacağını anlayınca yine Elif kozunu kullandı.

Elif'i gözlerinin önünde öldüreceğini söyleyen Poyraz, Polat Alemdar'ı konuşmaya bu yolla ikna etti.

POYRAZ TAPINAKÇILARIN İSTANBUL MERKEZİNDE!

Polat Alemdar'ın tapınakçı olduğunu söylemesi Poyraz'ı şaşkına çevirdi. Önce inanmak istemeyen Poyraz, Polat'tan bunu ispatlamasını istedi. Polat Alemdar ona Tapınakçıların şifresini verdi, Poyraz soluğu Tapınakçıların İstanbul merkezinde aldı.

Poyraz'ın tapınakçıların merkezindeki serüveni ve Polat Alemdar'la pazarlığı sahneleri ise seyirciyi ekrana kilitledi.

ERKAN, SENCER'İ ÖLDÜRDÜ

189. bölümde, Polat'ın elinden kurtulmayı umarak yuttuğu hap sayesinde hastaneye kaldırılan Sencer, sıkı korunmasına rağmen Erkan tarafından öldürüldü. Ölüm talimatı Erkan'a, İhtiyarlar Heyeti'nden Sencer'e çalışan üye tarafından verildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vadi yine ekrana kilitledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN