Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vadi'de yer yerinden oynadı

Giriş Tarihi: 10.5.2013 10:58 Güncelleme Tarihi: 10.5.2013 16:35

Kurtlar Vadisi Pusu'da morga cesedinin getirildiği görülen Poyraz bölümün finalinde Elif'in bulunduğu çocuk parkında görüldü.

tv'nin feneomen dizisi her zaman oldjuğu gibi perşembe akşamına damga vurdu.

Vadi, tüm kişilerde 12.00 izlenme oranı ve 32.25 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

Aksiyon dolu bölümün final sahnesine ise Poyraz damgasını vurdu.

Memati'nin intikamını alan Polat Alemdar, bu son görevin ardından aktif görevi bırakma kararı aldı. KGT için aklında iki isim olduğunu söyleyen Polat, bu konuda kararı daha sonra vereceğini belirtti.

Öte yandan, İhtiyarlar Heyeti, Adil Bey ve Sencer'den boşalan iki koltuğa alınacak iki yeni üye için toplandı. Heyetin belirlediği iki isim vardı: "Hoca ve Polat Alemdar".

Ancak Polat Alemdar'ın yaşının üyelik için daha genç olduğunu belirten bazı üyeler, bunun teamüllere aykırı olduğunu söylediler. Kaldı ki, Polat'ın bu görevi kabul edip etmeyeceği de belli değildi.

Kendisini Siyon Gönüllüleri'nin bir üyesi olarak tanıtan Tapınakçı Margaret, İhtiyarlar Heyeti üyesini ziyaret etti. Üyeden İhtiyarlar hakkında bilgi isteyen Margaret, üyeye Siyon Gönüllüleri, Tapınakçılar, Opus Dei gibi yapılanmalar hakkında bol bol bilgi vereceğini vadetti.

Bölümün başında morga cesedinin getirildiği görülen Poyraz ise, bölümün finalinde Elif'in bulunduğu çocuk parkında görüldü. Poyraz'ı Margaret'in neden öldürmediği, nasıl bir anlaşma yapıldığı ve Poyraz'ın yeni pozisyonunun ne olacağı merak konusu.

Kara, Araz'dan yedikleri baskında, çatışma esnasında vuruldu. İmdat tarafından hastaneye yetiştirilen Kara'nın yaşayıp yaşamadığı gelecek bölümde ortaya çıkacak.

Diğer yandan, bir süredir bilinci kapalı olan Ömer Baba, yeniden gözlerini açtı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vadi'de yer yerinden oynadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN