Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Polat Alemdar gözyaşlarına boğuldu

Giriş Tarihi: 27.9.2013 11:25 Güncelleme Tarihi: 27.9.2013 12:03

“Kurtlar Vadisi Pusu” tüm kategorilerde en çok izlenen yapım oldu.

Tüm kişilerde 11.80 izlenme oranı ve 31.52 izlenme payı, AB Sosyal Statü'de yüzde 9.03 izlenme oranı ve 26.16 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

SOSYAL MEDYADA DA RAKİPSİZ

#kurtlarvadisipusu etiketi, dizi başladıktan kısa bir süre sonra Twitter Türkiye Trending Topics listesine 2'nci sıradan girdi ve listedeki yerini bölüm sonuna kadar korumayı başardı.

#kurtlarvadisipusu etiketi gördüğü yoğun ilgiyle beraber Twitter Dünya Trending Topics listesine de 2'nci sıradan girdi ve bir süre listedeki yerini korumayı başardı.

Ayrıca Güllü Erhan'ın dizide bahsettiği "The Alemdar" filmi, izleyicilerden büyük ilgi gördü. Öyle ki "The Alemdar" başlığı da Twitter Türkiye TT listesinde bir süre kendisine yer bulmayı başardı.

POLAT'IN GÖZYAŞLARI

Polat, Nazife Annenin beyin kanaması geçirdiğini öğrendiği anda büyük bir yıkıma uğradı. Yaşadığını sadece iki kişi bildiği için gizlendiği yerden çıkamayan Polat, Nazife Anne'yi de görmek için hastaneye gidemedi. Annesini görememesi Polat'ı derinden etkiledi.

İŞTE O ANLAR...Tapınakçıların peşindeki Polat tüm yetkiyi yine Akif'e bıraktı. Akif önderliğindeki KGT ekibinin takip süreci devam etti. Tapınakçıların içerisine sızan Murat'ı korumakla görevli Akif final sahnesinde yakalandı ve kafasına silah doğrultuldu.

Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölümü 3 Ekim Perşembe akşamı atv'de…
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Polat Alemdar gözyaşlarına boğuldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN