Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Giriş Tarihi: 4.10.2013 11:20

ATV'nin aksiyon dolu dizisi , dün gece hem ekran başındakileri ekrana kilitledi hem de sosyal medyada en çok konuşulan dizi oldu.

Kurtlar Vdisi Pusu, tüm kişilerde 11.58 izlenme oranı ve 28.07 izlenme payı, AB Sosyal Statü'de yüzde 7.31 izlenme oranı ve 19.22 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

TWİTTER'DA TT OLDU
'nun yeni bölüm etiketi #polatcahitakif Twitter Türkiye Trending Topics listesine, bölüm başladıktan kısa bir süre sonra girmeyi başardı. Listeye üst sıradan giren etiket, buradaki yerini uzun süre korudu.


TAPINAKÇILARLA OYNANAN SATRANÇ DEVAM EDİYOR
Geçen bölüm Akif'e silah çeken kişinin Cahit olduğu anlaşıldı. Akif çok şey bildiğini, Polat Alemdar'ın yaşadığını Cahit'e söylese de O'nu ikna edemedi. Cahit Tapınakçıların güvenini kazanıp içlerine sızabilmek için Akif'i onlara teslim etti.
Savcı Leyla ise Polat'ın kardeşi Safiye'nin İstanbul'da olduğunu öğrenince soluğu O'nun kaldığı otelde aldı. Burada Margaret'le karşılaşan Leyla, Polat'ın kızı Elif'i istedi. Margaret'e silahını doğrultan Leyla çıkan arbedede Margaret'in sağ kolu Jack'i öldürdü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kurtlar Vadisi Pusu yine izlenme rekoru kırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN