Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'ta bu hafta yaşananlar

Her Cumartesi akşamı ekranlarında seyircisiyle buluşan ’ta geçtiğimiz Cumartesi günü birbirinden ünlü 8 ismin Veliaht’larının mücadelesi ekranlardaydı.

Giriş Tarihi: 14.10.2013 10:28
Geçen hafta final gününe kadar yarışmaya katılmama hakkı kazanan Niran Ünsal ve kızının yerine bu hafta Emre Altuğ ıyla katıldı. Altuğ "Veliaht"ıyla ilgili iddialı sözler söyledi; "Muharrem'le iddialı geldik, onu söyleyeyim. Çünkü ben gerçekten çok sevdiğim bir ses olarak onu getirdim. Son derece yakışıklı, aynı zamanda huyu ve kalbi çok güzel bir insan... Reklamını yapayım çünkü benim geçen hafta burada olmadığım için fırsatım olmadı."

Cengiz Kurtoğlu ise geçen hafta verdikleri puanlardan memnun değildi; "Geçen haftaki bölümün tekrarını izlediğimde duygusal davrandığımızı gördüm. Öyle olmaması gerektiğine de kanaat getirdim. Daha dersimi çalışmış, daha da programı algılamış halde geldim bugün buraya." diyerek bu hafta Veliahtlara bakış açısının farklı olduğunu belirtti.

KİM, KAÇ PUAN ALDI?

Sahneye ilk olarak Hande Yener ve veliahtı Elif çıktı. Bu haftaki yarışmaya klip gibi bir performans hazırlayan ikili sahnede Hande Yener'in "Bodrum" şarkısını söyledi. Jüri üyeleri tarafından sahneye çok yakıştırılan Elif, toplam 46 puan aldı.

Ardından sahneye Kutsi ile kuzeni Murat çıktı ve birlikte Kutsi'nin sevilen şarkısı "İlan-ı Aşk" şarkısını söylediler. Duygu dolu performansa Deniz Seki, Kubat'la, Hande Yener ise Rafet El Roman'la dans ederek eşlik etti. Murat başarılı performansı için jüriden 48 puan aldı.
Yarışmaya oğlu Aydın ile katılan Cengiz Kurtoğlu, 'Gelin Olmuş Gidiyorsun' şarkısına düet yaptı. Deniz Seki'nin "Geçen haftaya göre olağanüstü ilerleme var." diye yorumladığı Aydın, tüm jüri üyelerinden toplam 49 puan aldı.

Yarışmada ilk kez sahne alan Emre Altuğ ve Veliaht'ı Muharrem, "Gidecek Yerim Mi Var" şarkısına düet yaptı. Jüriden ilk performansı için 48 puan aldı.
Geçen haftanın başarılı ikililerinden Rafet El Roman ile Onur "Direniyorum" şarkısına yaptıkları düetin ardından jüri üyelerinden tam 54 puana layık görüldü.
Geçen haftanın başarılı yarışmacılarından 'nin torunu Yiğit'in Kubat ile yaptığı 'Çeşmi Siyahım' düeti jüriden 54 puan aldı.
Heyecanından dolayı geçen hafta mimiklerini kontrol edemediğini söyleyen Didem, akıl hocası Deniz Seki'yle birlikte "Doyamadım" şarkısını seslendirdi. Jüriden toplam 47 puan kazandı.
Gecenin son performansı Musa Eroğlu ve Veliahtı Yiğit'den geldi. Birlikte "Telli Turnam" türküsünü söyleyen ikilinin performansı jüri üyelerinden gecenin en yüksek puanı olan 59 puanı aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Veliaht'ta bu hafta yaşananlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN