Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Karadayı dün akşam birinci oldu

Karadayı, tüm kişilerde 10.34 izlenme oranı ve 24.17 izlenme payı, AB Sosyal Statü’de yüzde 10.07 izlenme oranı ve 23.68 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

Giriş Tarihi: 11.2.2014 11:08 Güncelleme Tarihi: 11.2.2014 11:12

SOSYAL MEDYA "NAZİF KARA" DEDİ…

Yeni bölümüyle ekrana gelen Karadayı, sosyal medyada gecenin en çok konuşulan yapımlarından biri oldu!

Nazif Kara ve Mehmet Saim Şadoğlu'nun karşı karşıya geldiği, nefesleri kesen sahnenin ardından "Nazif Kara" başlığı Twitter Türkiye Trending Topics listesine girmeyi başardı ve bölüm sonuna kadar yerini korudu.

İKİ BABA KARŞI KARŞIYA GELDİ

TATİLİN BEDELİ ÇOK AĞIR OLDU!

Kafa dinlemek için kaçamak bir tatil yapan Feride ve Mahir'in peşine adam takan Mehmet Saim Bey kızının tatil fotoğraflarını ele geçirdi. Bu beraberliği bitirebilmek için son çare olarak Nazif Kara'yı yanına çağırttı. Kızının ve Mahir'in resimleri üzerinden Nazif Kara 'ya davası ile ilgili şantaj yapan Mehmet Saim Bey Nazif Kara tarafından terslendi.

KARADAYI 58. BÖLÜM TAMAMI

Deliye dönen Mehmet Saim Bey bu fotoğrafları ifşa etti ve sırf Mahir'den ayrılsın diye kızının mesleğiyle oynadı. Bu fotoğraflar üzerine Yargıtay Hakimi, Nazif Kara hakkında verilen beraat kararının kurul tarafından bozulacağını, yeniden yargılama için dosyanın gönderileceğini ve bu davanın hakiminin de başkası olacağını Feride'nin yüzüne söyledi.
Nazif Kara yeniden hapishaneye mi girecek? Feride meslekten atılacak mı? Cevaplar 17 Şubat Pazartesi akşamı atv'de…
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karadayı dün akşam birinci oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN