Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Starcom MediaVest Group Yılın Ajans Ağı Seçildi

Starcom MediaVest Group (SMG) Festival of Media Global Awards’da “Yılın Network’ü” ödülünü kazandı. SMG art arda ikinci, son altı yılda da dördüncü kez bu ödüle layık görüldü. Bunun yanı sıra bir çok bölge ve kategorilerde kazandığı kampanyalar ile toplam dokuz ödülü evine götürdü.

Giriş Tarihi: 17.4.2014 16:49
Polonya ve Danimarka'da gerçekleştirilen kampanyalar sırasıyla "Best Communications Strategy and Best Retail Campaign" kategorisinde altın ödül kazandılar.

SMG İngiltere; Heineken'in "The Candidate" ve Tetley'nin "Press Pause for a Cuppa", SMG İsveç; Cloetta Ahlgrens Bilar'ın "Fruit Hatchback Candy"

Lansmanı; SMG Ortadoğu/Kuzey Afrika ise Adidas'ın "Treadmill Vending Machines" kampanyaları ile Gümüş ödülleri topladı.

Bronz ödüller ise; Filipinler'den UHP'nin "First Step to Livelihood", İngiltere'den Parlophone'un "The Road to Selling Records Goes on a Detour" ve Samsung'un "Two Kings of the Netherlands" kampanyalarıyla kazanıldı.

Sektörde uzman 25 kişilik jüri tarafından 191 finalist arasından seçilen kazananlar ve ödülleri 8 Nisan Festival of Media Global Awards'ın final gecesindeki gala yemeğinde duyuruldu. 2013 yılı ise SMG'nin en çok ödül aldığı yıl olarak kayıtlardaki yerini koruyor. Öne çıkan ödüller arasında, 15 Agency and Network of the Year ödülü, 24 Cannes Lions, tüm galalarda toplamda 35 Festival of Media ödülü ve 2 Effie Grand Prix yer alıyor.

SMG'nin ödül almış kampanyaları hakkında daha fazla bilgi ve Festival'deki röportajlar için SMG Global blogunu http://blog.smvgroup.com ziyaret edebilirsiniz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Starcom MediaVest Group Yılın Ajans Ağı Seçildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN