Bersay'a önemli ödül

The Holmes Report tarafından 2004 yılından bu yana iletişim sektörünün derinlemesine analiz edilmesi sonucu her yıl dağıtılan SABRE Ödülleri Londra’da yapılan törenle sahiplerini buldu. Türkiye’nin en iyi iletişim danışmanlık şirketi seçilen Bersay İletişim Grubu adına ödülü Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Arın Saydam aldı.

Giriş Tarihi: 23.5.2014 17:17
İletişim sektörünün uluslararası arenada en prestijli ödüllerinden 10. SABRE EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) Bölgesi Ödülleri Londra'nın The Roundhouse etkinlik merkezinde 20 Mayıs Salı akşamı gerçekleştirilen büyük bir törenle dağıtıldı. Gelişen rekabetçi şartları ve büyüyen ekonomisiyle ülke kategorisinde ilk kez bağımsız olarak yer alan Türkiye'den ödülü kazanan ilk iletişim danışmanlığı şirketi Bersay oldu.

Ödül töreninde konuşan Bersay İletişim Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Arın Saydam, Türkiye'nin en iyi iletişim danışmanlık şirketi seçilmelerinin kendilerine sorumluluk yüklediğini belirtti. Saydam, "Bersay İletişim Grubu olarak her zaman ilklere imza atmayı seviyoruz. Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen şirketlerine "İş'in ehli" kadromuzla hizmet vermeye devam edeceğiz. İletişim sektörü tarafından önem verilen bu ödüle sahip olmanın gururunu taşıyoruz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bersay'a önemli ödül
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN