Turkuvaz Medya Grubu'ndan açıklama

TRT Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Eren'in ATV Avrupa kanalında genel müdür olarak görevine devam ettiği yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığı bildirildi.

Giriş Tarihi: 17.7.2014 18:30
Turkuvaz Medya Grubu'ndan yapılan açıklamada, TRT Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Eren'in ATV Avrupa kanalında genel müdür olarak görevine devam ettiği yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığı bildirildi.

Turkuvaz Medya Grubu'nun yazılı açıklamasında, bugün bir kısım basın organlarında TRT Genel Müdür Yardımcısı Eren'in ATV Avrupa kanalında genel müdür olarak görevine devam ettiği şeklinde gerçekle hiçbir ilgisi bulunmayan birtakım haberler yapıldığının görüldüğü belirtildi.

İbrahim Eren'in, 11 Temmuz 2013 tarihi itibariyle ATV Avrupa kanalının genel müdürlüğü görevinden ayrıldığı, şirket ve medya grubuyla hiçbir ilişiğinin kalmadığı aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Bugüne kadar hakkımızda yaptıkları birçok asparagas haber nedeniyle sayısız tekzip yayınlamak zorunda kalan bir kısım medya organlarınca ve birtakım kişilerce, gerçek dışı bilgiler kullanılarak medya grubumuzun yıpratılmaya çalışılması, bu kişi ve kurumların kötü niyetli yaklaşımlarının devam ettiğinin açık göstergesidir. Bu gerçek dışı beyan ve bilgiler ile kamuoyunu yanıltmaya çalışan kişi ve kurumlar hakkında hukuken sahip olduğumuz haklar sonuna kadar kullanılacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyururuz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Turkuvaz Medya Grubu'ndan açıklama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN