Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kara Para Aşk'ta Çarşamba gecesi ne olacak?

ATV'nin heyecan dolu dizisi Kara Para Aşk, Çarşamba akşamı takipçilerini ekrana bağlayacak.

Giriş Tarihi: 3.11.2014 17:29
Kara Para Aşk'ta Çarşamba gecesi ne olacak?

Ömer sonunda Metin'i ele geçirmeyi başarmıştır. Gözaltı süresi dolmadan Metin'i konuşturmak ve her şeyi itiraf etmesini sağlamak zorundadır. Metin ise Tayyar'ı ele vermenin karşılığında Ömer'den Nilüfer'i ister. Nilüfer'le son kez konuşacaktır. Elif buna izin vermek istemez ama Nilüfer bunu ablasına borçlu olduğunu düşünerek görüşmeyi kabul eder. Nilüfer'le hesaplaşan Metin'i bu kez başka bir şok beklemektedir. Konuşmak için Ömer'e yeni bir şart koşar. Ömer gözaltı süresi bitmeden Metin'in isteğini gerçekleştirip Tayyar'ı ele vermesini sağlayabilecek midir? Bu sırada Ömer'i bekleyen büyük tehlike nedir?

KARA PARA AŞK 23. BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Hüseyin'den Metin'in gözaltına alındığını öğrenen Tayyar deliye döner. Metin'i susturmanın tek yolunun annesini ele geçirmek olduğunu bilen Tayyar, Hüseyin'i Nevin'in peşine takar. Hüseyin Nevin'i bulup Tayyar'a teslim edecek midir? Tayyar Metin'i susturmayı başarabilecek midir?

Öğrendikleri yüzünden babasına çok öfkelenen Mert evi terk eder ve Denizerlerin kapısını çalar. Mert'i o halde yalnız bırakmak istemeyen Elif bir süre evlerinde kalmasına izin verir. Tayyar oğlunu ararken Eliflere gider ve Elif'le karşılaşır. Elif ve Tayyar arasında büyük bir hesaplaşma yaşanacaktır. Elif, Tayyar'a babasının katili olup olmadığını sorar. Tayyar kibrine yenilip her şeyi itiraf edecek midir?
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kara Para Aşk'ta Çarşamba gecesi ne olacak?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN