Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Beyaz Karanfil bu akşam ATV'de

Beyaz Karanfil bu akşam saat: 20:00'de ATV ekranlarında olacak...

Giriş Tarihi: 13.11.2014 11:01
Beyaz Karanfil bu akşam ATV'de

Zülfü'nün esrar tarlasına tohum satın almak için gittiği eve polis baskın düzenle. Polisler karşılarında Zülfü'yü görünce çok şaşırırlar. Zülfü Komser Salih'i yaralamaktan gözaltına alınır. Aynı dakikalarda Burhan da uyuşturucu kaçakçılığından gözaltına alınmıştır. Zülfü ve Burhan nezarette karşılaşırlar. Burhan Zülfü'den bir kez daha suçu üstlenmesini ister. Zülfü ise geçmişte yaptığı hataları yapmamaya kararlıdır. Bundan sonra sadece kendi ve çocuğu için yaşamaya karar verir.

BEYAZ KARANFİL 4. BÖLÜM FRAGMANI

Yoğun bakımdan çıkan Salih verdiği büyük kararı ailesiyle paylaşır. Bundan böyle emekli olacak ve hayatının geri kalan kısmında ailesine vakit ayıracaktır. Tutuklanan Zülfü Salih'le yüzleştirilmek için hastaneye getirilir. Ancak ne söylerse söylesin Salih'i onu vurmadığına ikna edemez.

Burhan içerideyken narkotik taşıyan araçlara yapılacak baskının organizasyonunu Necip sürdürür. Burhan'ı görmeden bu işe girişmeyeceklerini söyleyen işbirlikçiler baskından vazgeçecekken Burhan hiç olmadık bir hamleyle olaya dahil olur ve plan işlemeye başlar…

BEYAZ KARANFİL 3. BÖLÜM (TAMAMI)

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beyaz Karanfil bu akşam ATV'de
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN