Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Karadayı'da ayrılık vakti

Giriş Tarihi: 17.11.2014 11:09
Karadayı'da ayrılık vakti

Feride için ayrılık günü gelip çatmıştır. Ankara’ya gitmek için biletler alınmış anne ve babası hazırlıklar için önden Ankara’ya gitmiştir.

Feride acıyla sevdasına, yaşayıp büyüdüğü şehre kendince veda etmektedir. Artık farklı şehirlerde yaşayan iki yabancı olacaklar ve aşkları sonsuza kadar yarım kalacaktır. Feride'nin şehri terk edeceğini öğrenen Mahir yıkılır. Yine sevdası ve seçtiği yol arasında kalmıştır. Üstelik son yaptıklarıyla Feride'de açtığı yaranın ne kadar büyük olduğunu bilmektedir. Mahir Feride'nin arkasından gidip onu durdurmayı başarabilecek midir?

Ayrılık hazırlıkları yapan Feride'ye beklenmedik bir misafir gelir. Vehbi bir ahbabının gelininden bahseder gibi Belgin'den bahseder ve davası için Feride'den yardım ister. Feride öğrendikleri karşısında şaşkına dönmüştür.

KARADAYI 85. BÖLÜM FRAGMAN 2

Belgin locada şahit olduklarından sonra Mahir'den iyice şüphelenmeye başlar. Ona göre Mahir alemde göründüğü gibi biri değildir. Mahir'in karşısına geçip asıl amacının ne olduğunu sorar. Mahir'in sessizliği onu daha çok meraklandıracaktır. Belgin Mahir'in asıl amacını öğrenebilecek midir?

KARADAYI 85. BÖLÜM FRAGMAN 1

Hastanede Nazif'in başında bekleyen Songül ve Osman'ı gören Yasin beyninden vurulmuşa döner. Yakınlıklarından aralarında bir şey olduğuna emin olur. Bu olaydan sonra Yasin Songül'le olan ilişkisi hakkında önemli bir karar verir ve bunu Nazif'e açıklar. Yasin'in kararı nedir?
Ailesi sevdası ve bütün acılarına rağmen yolundan dönmeyen Mahir için kabadayılar yeni bir sınav hazırlığındadır. Mahir'in yeni sınavı nedir?
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karadayı'da ayrılık vakti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN