Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Karadayı 87. bölüm fragmanları

Herkesten gizli aşklarını yaşamaya başlayan Feride ve Mahir çok mutludur fakat aşmaları gereken engeller hala öylece karşılarında durmaktadır.

Giriş Tarihi: 28.11.2014 17:23 Güncelleme Tarihi: 1.12.2014 10:50
Karadayı 87. bölüm fragmanları

Feride'nin huzursuzluğunu bile bile Belgin'e evet demek zorunda kalan Mahir bir an önce dosyayı bulup Belgin'e vermeyi planlamaktadır. Yasin'in yardımıyla Vehbi'den dosyayı almanın yollarını ararlar. Mahir dosyayı bulup Belgin'i susturmayı başarabilecek midir?

FERİDE ŞOKE OLDU

Belgin konusunda kuşkuları iyice artan Feride, Vehbi'ye yemek teklifinde bulunur. Böylece Belgin'den olay hakkında daha net bilgiler alabileceğini ve yardımcı olabileceğini söyleyerek Vehbi'yi ikna eder. Feride'ye hayır diyemeyen Vehbi Belgin'e birlikte yemek yiyeceklerini ve dikkatli olmasını söyler. Belgin ve Vehbi'yle buluşmaya giden Feride büyük bir sürprizle karşılaşır. Feride'yi şoke eden olay nedir?

Nail'in tehdidi karşısında zor durumda kalan rektör Osman'dan savunma ister. Savunma kurul tarafından değerlendirilecektir. Kurulun alacağı karar bedir? Osman okuldan atılacak mıdır?

KARADAYI 87. BÖLÜM FRAGMAN 1

MAHİR'İN PLANI BOZULDU MU?

Haydar'ın mütahite saldırması Mahir'in planlarını bozmuştur. Handa yaşayan gecekonducular için bir çıkış yolu ararken olayın kontrolünden çıktığını anlar. Mahir Belgin'den kabadayıların Haydar'ı öldürmeye karar verdiklerini ve bu işi kendilerinin halledeceğini öğrenir. Haydar'ı kaçmaya ikna eder ve pasaja saklar. Haydar'ı öldürmek için görevlendirilen kişi pasajda olduklarını öğrenir ve oraya gider. Mahir Haydar'ı koruyabilecek midir? Haydar'ı öldürmek için görevlendirilen kişi kimdir?

KARADAYI 87. BÖLÜM FRAGMAN 2

KARADAYI 86. BÖLÜM (TAMAMI)

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karadayı 87. bölüm fragmanları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN