Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Karadayı dizisi 90. bölüm fragmanları - Mahir Kara çılgına döndü

ATV'nin üçüncü sezonuna giren dizisi Karadayı'da, Mahir Kara zor günler geçiriyor.

Giriş Tarihi: 19.12.2014 11:33 Güncelleme Tarihi: 19.12.2014 11:55
Karadayı dizisi 90. bölüm fragmanları - Mahir Kara çılgına döndü

Karadayı

Bazıları kahraman doğar bazıları sonradan kahraman olur. Mahir her ikisi...1970'lerde Beyazıt'ta mutlu bir aile… Bir nişan günü her şey değişti... İşlemediği bir cinayet yüzünden Kara ailesinin babası, Nazif idam hükmü aldı... Mahir o gün vazgeçti kendinden, hayatından, sevdalarından, yarınlarından... Tek yolu vardı artık. Gerçek katili bulup, adaleti sağlamak ve babasını darağacından kurtarmak. Darağacına giden bu yolda önünde bir de imkansız bir aşk var.

Karadayı Bölüm Fragmanları

Mahir Kara, ailesinin katillerini bulmak için girdiği yolda her geçen gün daha da zorlanıyor. Bir engeli aşmadan karşısına onlarca engel dikilen Mahir Kara, kötülerle mücadele etmeye devam ediyor. Mahir'in canını acıtmak için babasına bıçak çekildi... Kabadayıların istediğini yapmayan Karadayı, hakkında verilen ölüm fermanından habersiz... Belgin, Mahir'den istediğini alamadığı için öfkeli... Belgin, kabadayılara Mahir Kara'nın gerçek yüzünü anlatacak mı? Tüm bunları ve daha fazlasını 22 Aralık Pazartesi akşamı saat 20:00'de ATV'de.

İntikamı ve masum bir insanın canı arasında sıkışıp kalan Mahir, kabadayıları karşısına almayı göze alarak Haydar'ın canını kurtarmayı seçecektir. Bu beklenmedik tavrı karşısında şaşkına dönen kabadayılar Mahir'in aklından ne geçtiğini merak etmektedir. Onlar için Mahir giderek büyüyen bir muamma haline gelmiştir. Araştırma yapmaya başlarlar. Bu sırada Belgin Mahir'e durumun ciddiyetini anlatır. Kabadayılar onunla ortaklığı bozmak üzeredir.

KARADAYI 90. BÖLÜM FRAGMANI

Mahir kabadayıları ikna edip masada kalmayı başarabilecek midir? Feride'nin Mahir'le barışıp barışmadığını anlamaya çalışan Mehmet Saim, Kerime'yi sıkıştırır. Olayın bir kısmına şahit olan Feride babasının bu yüzüyle ilk kez karşılaşmıştır. Şaşkına döner. Mehmet Saim Feride'yi son kez Mahir konusunda uyaracaktır. Sevdasına yardım etmekten başka bir şey düşünmeyen Feride babasının sözlerini ciddiye alsa da yine de Mahir'in yanında olacaktır. Mahir'in kabadayılarla arasının açıldığını öğrenmiştir.

KARADAYI 89. BÖLÜM TAMAMI

Üstelik Belgin de Mahir'den Vehbi'deki dosyayı istemektedir. Belgin Mahir'e dosyayı teslim etmesi için iki gün verir. Aksi halde kabadayılara asıl amacının ne olduğunu anlatacaktır. Mahir iyice sıkışmış durumdadır. Feride Mahir için Vehbi'ye olan yakınlığını kullanmaya karar verir. Vehbi'nin evine gidecek ve dosyayı arayacaktır. Feride dosyayı bulmayı başarabilecek midir? Nazif'in işlerinin kötü olduğunu haber alan Mahir ona yardım etmek için bir plan yapar. Dükkana müşteri göndermeye başlar. Birden satışların artması Nazif'in moralinin düzelmesine neden olur. Nazif müşterileri gönderen kişinin Mahir olduğunu anlayabilecek midir?

İŞTE MAHİR KAYA'NIN SIRADIŞI GERÇEK HAYAT ÖYKÜSÜ

BELGİN, GERÇEKTE KİMDİR? İŞTE HAYATINDAN KESİNTİLER

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karadayı dizisi 90. bölüm fragmanları - Mahir Kara çılgına döndü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN