Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Karadayı dizisinde Belgin, Mahir'in planını anlatacak mı?

Mahir'in katili bulması için Belgin'in susması gerekiyor. Dosyayı Feride'den Mahir, koşarak Belgin'e gitti. Önüne çıkan engel kendisini oyalasa da sesini Belgin'e ulaştırmayı başardı. Mahir'in dosyayı getirdiğini anlayan Belgin, kabadayılara anlatacağı olayı çarpıtarak Mahir'in planını sakladı.

Giriş Tarihi: 26.12.2014 17:06 Güncelleme Tarihi: 30.12.2014 12:30
Karadayı dizisinde Belgin, Mahir'in planını anlatacak mı?

Karadayı dizisinde heyecan dorukta!

Bu bilgi kabadayıların beklediği kadar büyük bir haber olmasa da Belgin'e inanırlar. Belgin Mahir'e onu satmadığını söyler ve dosyayı alır. Belgin sonunda intikamını almak için ihtiyaç duyduğu adresi ele geçirmiştir. Nedime'yi öldürmek için harekete geçer. Belgin Nedime'yi öldürebilecek midir?

KARADAYI 91. BÖLÜM FRAGMANI

Belgin'in annesini aradığına bir türlü ikna olamayan Feride ve Mahir araştırma yapmaya karar verirler. Eski günlerdeki gibi Hakime Hanım ve Salih İpek olarak yetimhaneye giderler. Mahir ve Feride, Belgin'in yetimhanede yaşadıklarını ve asıl amacını öğrenebilecek midir?

KARADAYI 90. BÖLÜM TAMAMI

Bu sırada Mahir konusunda iyice bileylenen Sarı, kabadayılardan Mahir'i temizlemek için izin alır. Ne de olsa artık Mahir onlardan değildir. Mahir'i öldürmesi için tetikçi tutar. Tetikçi Mahir'i bir türlü kıstıramaz ve evini taramaya karar verir. Adamlar evi sardıklarında içerde Mahir dışında bulunan kişi bu tehlikeden habersizdir. Kurşunlara hedef olacak kişi kimdir? Mahir bu durumu öğrenecek midir?
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karadayı dizisinde Belgin, Mahir'in planını anlatacak mı?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN